Magazin Haberleri > Kültür ve Sanat > Filmler > Film Afişi İçin Hülya Avşar’ın Çıplak Poz Verdiği “Selfie” 27 Nisan’da Sinemalarda!

Film Afişi İçin Hülya Avşar’ın Çıplak Poz Verdiği “Selfie” 27 Nisan’da Sinemalarda!

Hülya Avşar çok yakında, beyaz perdede izleyiciler karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncu Avşar, kendisini anlattığı ve el kamerasıyla çektiği filmi “Selfie” ile sevenleriyle buluşacak.


Hülya Avşar’dan Film Afişi İçin Çıplak Poz!

Hülya Avşar kimdir?

Hülya Avşar; geçtiğimiz haftalarda çırılçıplak soyunarak poz verdiği yeni filminin afişini sosyal medya hesabında paylaşmasıyla gündeme gelmişti. 27 Nisan’da sinemalarda olacak “Selfie”nin tanıtım fragmanı da yayınlandı.

Ünlü oyuncunun kendi kaleme aldığı; yapımcılığını ve yönetmenliğini kendisinin yaptığı, sadece bir el kamerasıyla kendisinin çektiği ve oynadığı otobiyografik filmi “Selfie” haftaya Cuma izleyiciler karşında olacak.

“Samimiyet, oynanması mümkün olmayan tek roldür!”

Çok uzun zamandır, herhangi bir sinema filmiyle karşımıza çıkmayan Avşar; kendisini anlattığı ve başkalarına kendisini sorduğu filmi “Selfie” ile yeniden sevenleriyle buluşacak. “Samimiyet, oynanması mümkün olmayan tek roldür!” sloganıyla karşımıza çıkacak olan filmden ise ilk fragman yayınlandı.

İşte, İlk Fragman…


Kaya Çilingiroğlu: Biz boşanınca arkadaşlarımın yarısı Hülya Avşar’a…

 

 

Hakkında Esra Tokmak

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir