Ana SayfaÜnlülerFatih Erkoç: Aleyna Tilki Çok Hoşuma Gidiyor

İlgili Postlar

Fatih Erkoç: Aleyna Tilki Çok Hoşuma Gidiyor

Fatih Erkoç: Aleyna Tilki çok hoşuma gidiyor. Türk Pop Müziğinin en sevilen isimlerinden Fatih Erkoç, sanat ve sosyete dünyasının yer aldığı bir davette sahne aldı. Son yıllarda yaptığı başarılı çıkışla çok konuşulan Aleyna Tilki hakkında yorum yapan sevilen sanatçı, birçok insanın aksine genç popçuyu çok beğendiğini söyledi. İşte haberimiz hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar…

Aslında İnançlıyım Ama Namaz Kılamıyorum!

Fatih Erkoç: Aleyna Tilki çok hoşuma gidiyor

Fatih Erkoç: Aleyna Tilki çok hoşuma gidiyor. Sesiyle olduğu kadar başarılı müzisyen kimliğiyle de müzik dünyasında çok önemli bir yere sahip olan Fatih Erkoç, önceki gün düzenlenen bir davette sahne aldı.

Bir otomobil firmasının düzenlediği sanat ve sosyete dünyasının akın ettiği bu özel gecede sahne alan ünlü sanatçı Fatih Erkoç, sahne öncesinde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Pop müziğin gençlere hitap ettiğini ve albüm çıkartmayı düşünmediğini ifade eden ünlü sanatçı, “Belki bilen vardır ben 6-7 senedir kışları Bursa, yazları Bodrum’dayım. Orada zaman zaman kendi stüdyomda çalışmalar yapıyorum. Bazen senfonik konserlerimiz oluyor. Kendi şarkılarımı seslendiriyorum. Onun dışında şarkı bazında pek bir şey yapmıyorum. Albüm falan düşünmüyorum çünkü öyle bir duruma geldiki, tabi yaşlarda ilerliyor. Pop müzik genelde gençlere hitap eden bir müzik oldu. Geçen kış bir albüm çıkarttım ama neredeyse kimsenin haberi olmadı.” sözleriyle sitem etti.

Fatih Erkoç, sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Fatih Erkoç, sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Fatih Erkoç Kimdir?

“Aleyna bana çok sempatik geliyor”

Yaptığı büyük çıkışla bir anda tüm Türkiye’nin konuştuğu isim haline gelen Aleyna Tilki hakkında da yorum yapan usta sanatçı, “Çok fazla yenileri tanımıyorum ama en yeni bildiğim Aleyna Tilki. Benim çok hoşuma gidiyor. Birçok insanı kızdırabiliyor. Aleyna bana çok sempatik geliyor ama Amerika’daki konserleri, eski ve yeni şarkıcıları izliyorum. Onlar kadar güçlü değiliz, yorumcu olarak ama orada her şeyin en iyisi var. İyi olmadan kesinlikle bir yere gelme şansı yok. O yüzden hepsi müthiş müzisyenler ama Türkiye’de de çok iyi müzisyenlerimiz var. Türkiye’de olan pop müziğinde de bir değişim ve herkes bu değişime ayak uyduruyor. İyi mi olur, kötü mü olur bunu ben bilemem ama insanlar bir şeyler yapıyor, bunları beğenenler de çıkıyor.” sözleriyle genç şarkıcıya destek oldu.

Kısa bir süre önce Lenfoma rahatsızlığı geçiren Fatih Erkoç, sağlık durumu ile ilgili olarak “Şu anda hiçbir sıkıntım yok. Tertemiz kontrollerimiz devam ediyor. Çok şükür atlattık.” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler