Salı, Mayıs 11, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Farah Zeynep Abdullah'a Mahkemeden Ret!

Farah Zeynep Abdullah’a Mahkemeden Ret!

-

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah ‘Dumlupınar: Vatan Sağolsun’ filminin yapımcı şirketine tazminat davası açtı. Fakat mahkemeden kötü haber geldi.Önümüzdeki yıl vizyona girmesi beklenen ‘Dumlupınar: Vatan Sağolsun’ filminde rol almaktan vazgeçen Farah Zeynep Abdullah yapımcı şirkete dava açtı. Ancak arabulucuya gidilmediği için mahkeme davayı reddetti.

Farah Zeynep Abdullah Kimdir?

Ünlü oyuncu iki ay önce rol almaktan vazgeçtiği ‘Dumlupınar: Vatan Sağolsun’ filminin yapımcılığını üstlenen Dijital Yapım Evi Reklam’a dava açtı. Davada oyuncu, film ile ilgili fotoğraflarının ve çekilmiş olan fragmanlarının görsel ve yazılı mecralardan kaldırılması talebinde bulundu. Ünlü oyuncunun avukatları “Davalı şirketin 250 bin lira tazminata hükmedilmesini talep ediyoruz.” şeklinde beyanda bulundu. Fakat mahkeme, arabulucuya gidilmediği gerekçesiyle davayı reddetti.

Farah Zeynep Abdullah:”Çok Güzel Pişmanlıklarım Oldu!”CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Allon Hakko ve Merve Oflaz Sahilde Yürürken Görüntülendi

Allon Hakko ve Merve Oflaz Sahilde Yürürken Görüntülendi

0
Burcu Esmersoy'dan ayrıldıktan bir süre Arka Sokaklar dizisinin oyuncusu Merve Oflaz ile bir aşka yelken açan Allan Hakko geçtiğimiz gün objektiflere yakalandı. Allan Hakko...

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak Aşka Geldi!

Sevilen 3 Dizi Ekranlara Veda Ediyor

Seren Serengil'den Ablası Hakkında Bomba Açıklamalar

Seren Serengil’den Ablası Hakkında Bomba Açıklamalar