Çarşamba, Nisan 21, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Ezgi Sertel Reklam Ve Dizi Sektörüne Giriyor...

Ezgi Sertel Reklam Ve Dizi Sektörüne Giriyor…

-

TRT’nin sevilen programı ‘Fazlası Zarar’ın Başarılı ünlü sunucusu Ezgi Sertel, reklam ve dizi sektörüne girmeye hazırlanıyor. İşte Detaylar…

Ezgi Sertel “En Büyük Destekçim Eşim”Ezgi Sertel Reklam Ve Dizi Sektörüne Girmeye Hazırlanıyor…

Güzel sunucu Ezgi Sertel, kariyerine renk vermeye başladı. Başarılı sunucu, reklam ve dizi sektörüne girmeye karar verdi bile. TRT’nin en sevilen programlarından olan Fazlası Zarar’ın sunucusu Ezgi Sertel, ikiz annesi olduktan sonra yaşantısındaki temponun hiç tükenmediğini belirterek, çocuklarının bereketiyle birlikte dünyaya geldiğini ifade etti.

“Yüzü Olacağı Markaya Güvenmem Gerekiyor”

Güzel sunucu Ezgi Sertel için reklam vermek isteyenler firmalarda görüşmeye başladı blle. Daha önce de reklam dizilerinde oynayan güzel sunucu Ezgi Sertel, “yüzü olacağı markaya güvenmem gerekiyor” diyor.

Ezgi Sertel: ‘Beni En İyi İkiz Anneleri Anlar’Çalışmaktan asla yorulmayan Ezgi Sertel, “Okul yıllarından itibaren hiç durmadan çalışıyorum. Boş duran ve tam tersiymiş gibi davranan insanları sevmem, Çocuklarımı da çalışkan, azimli ve tuttuğunu koparan bireyler olarak yetiştirmeye çalışıyorum” dedi.

Ezgi Sertel kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nehir İle Nazım Demir'in Elinden Kurtulabilecek Mi

Baraj 37. Bölüm Fragmanı Yayında! Nehir İle Nazım Demir’in Elinden Kurtulabilecek...

0
Fox Tv'nin sevilen dizisi Baraj, 36. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Mert'in Demir'i tanımasıyla Nehir, onun peşine düşüyor. Ama Demir, Nehir'i kaçırıyor....