Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Ezgi Sertel "En Büyük Destekçim Eşim"

Ezgi Sertel “En Büyük Destekçim Eşim”

-

TRT’nin sevilen programı ‘Fazlası Zarar’ın güzel sunucusu Ezgi Sertel, kendisi gibi ekran önünde olan oyuncu eşi Ozan Çobanoğlu’nun hayatının her evresinde yanında olduğunu söyledi. Detaylar haberimizin devamında…Ezgi Sertel kimdir?

Eşim Her Zaman Yanımda

TRT’nin sevilen programı ‘Fazlası Zarar’ın güzel sunucusu Ezgi Sertel, kendisi gibi ekran önünde olan oyuncu eşi Ozan Çobanoğlu’nun hayatının her evresinde yanında olduğunu söyledi.

Yıllardır televizyon ekranlarında olan ve gerek sunumu gerekse fikirleriyle milyonların beğenisini kazanan Sertel, özel hayatı hakkında konuştu. Bir yıl önce ikizlerini kucağına alan güzel sunucu kendisi gibi ekran önünde olan oyuncu eşi Ozan Çobanoğlu’nun kendisine her anlamda yardımcı olduğunu söyledi.Hamilelik ve doğum sürecinde bir an olsun yalnız bırakmadığını da anlatan Sertel, oyunculuk bilgilerinden de yararlandığını söyledi. “Beni en iyi anlayan insanlardan birisi eşim. Beni de bu iş anlamında çok da desteklemiştir. Kendisinden çok öğrendiğim şey var. Hacattepe Üniversitesi oyunculuk mezunu ve devlet tiyatrosunda yıllarca kadrolu bir oyuncuydu. Haliyle ben alaylıyım ve bende gördüğü konuşurken diksiyonla ilgili görmüş olduğu hataları düzelttiği çok var. Eşimin bu konuda bana çok katkısı çok olmuştur” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

RTÜK-CEZA

RTÜK Dizilere Ceza Yağdırdı

0
RTÜK haftalık olağan toplantısında dizilere ceza yağdırdı. RTÜK'e yoğun şekilde şikayet edilen Arka Sokaklar, Çukur, Baraj ve Yasak Elma dizilerine ceza geldi. Detaylar haberimizin...