Perşembe, Şubat 25, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Ezgi Sertel: 'Beni En İyi İkiz Anneleri Anlar'

Ezgi Sertel: ‘Beni En İyi İkiz Anneleri Anlar’

-

Ev ekonomisi ve tutumluluğu sunuculuk yaptığı programda anlatan Ezgi Sertel, kendisi hakkında merak edilenleri samimiyetle anlattı. İşte Detaylar…

Ezgi Sertel ‘in Yeni Programı Başlıyor!Ezgi Sertel: ‘Beni En İyi İkiz Anneleri Anlar’

TRT’nin sevilen programı ‘Fazlası Zarar’ın güzel sunucusu Ezgi Sertel, anne olduktan sonra değişen hayatını anlattı. Geçtiğimiz yıl ikiz bebeklerini kucağına alan Ezgi Sertel, pandemi sürecinde doğum yapmanın ve eve kapanmanın zorluklarını anlatarak, “Doğumdan sonraki süreç benim için zor geçti. Hep evdeydik, annecim beni hiç yalnız bırakmadı. O anlamda çok güzel oldu. Çünkü annesine babasına sarılamayanlar var. Ben şanslıydım ailem ve sevgili eşim Ozan Çobanoğlu hep yanımdaydı” dedi.

İkiz annesi olmanın yorucu olmasının dışında özel bir şey olduğundan da bahseden Ezgi Sertel, çocuklarıyla vakit geçirmek için her saniyeyi değerlendirdiğini anlatarak “Beni en iyi ikiz anneleri anlar” dedi.

Ezgi Sertel kimdir?

Fazlasını Dağıtıyor…

Sunduğu ‘Fazlası Zarar’ programında tutumlu olmanın önemine değinen Ezgi Sertel, program formatının kendisini anlattığını ve hayatının hiçbir evresinde müsrif bir insan olmadığı belirtti. Kendisine gelen hediyeleri ve fazla eşyalarını her zaman paylaştığını aktaran Ezgi Sertel, en çok da bebeklerinin fazlasını, küçülen eşyalarını dağıtmayı sevdiğini anlattı.

İkiz Bebeklerine Hamile Olan Sunucu Ezgi Sertel, Son Haliyle Olay OlduCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Derin'de Terk Edince Volkan Yalnız Kalıyor

Sadakatsiz 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Derin’de Terk Edince Volkan Yalnız...

0
Kanal D'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 19. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Asya'nın, üniversiteden arkadaşı Sinan, onu görmeye geliyor....