Çarşamba, Ocak 26, 2022
Ana SayfaDizilerEvlilik Hakkında Her Şey Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

-

Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yayınlanan son bölümünde; Azra, Sergen’in öleceğini zanneder. Onunla doktora gidip durumu kendi ağzından duyar. Yıldırım, Sergen’in numara yaptığını anlar. Azra ile Yıldırım, yakınlaşmaya başlar. Defne, Hızır’a tuzak kurar. Onu önce işinden eder. Sonra Ece’yi sosyal hizmetlere aldırır. Faruk, Güneş’in düğününde hayatını kaybeder. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Salı Dizileri 2021

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi, diğer diziler gibi yılbaşı dolayısıyla yayınına ara verecek. Sevilen dizi Evlilik Hakkında Her Şey, 15. yeni bölümüyle 11 ocak 2022 tarihinde ekrana gelmesi bekleniyor.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 14. BÖLÜM ÖZETİ!

Azra, Sergen’in çok hasta olduğunu duyunca o gece onu evine göndermez. Ertesi gün Sergen, evde yalnız kalmak istemediğini söyleyip Azra’nın yanında kalmaya başlar. Azra, Sergen’i alıp doktora götürmek ister. Sergen, gidip doktor arkadaşı Yaşar’a Azra’ya çok hasta olduğunu söylemesini ister.

Yasaş ise, bunu kabul etmez. Sergen, onun eşinden boşanmasında ona nasıl yardımcı olduğunu hatırlatınca mecbur kalıp onun teklifini kabul eder. Azra, Yıldırım ile yakınlaşmaya başlar. Onların flört yaptığını öğrenen Sanem çok sevinir. Yıldırım Azra’ya, Sergen’in hasta olduğuna inanmadığını söyler.

Azra, Sergen’le doktora gider. Ondan Sergen’in hastalığının deneme aşamasında bir tedavisinin olduğunu söyler. Azra, Sergen’in tahlil sonuçlarını doktordan kendisine de göndermesini ister. Sergen’in isteğiyle doktor çok zor durumda kalır. Yıldırım, Sergen’in tahlillerinin peşine düşer. Ama doktora yakalanınca alamaz.

Güneş’in düğün hazırlıkları tamamlanır. Bu arada Defne, para verip Hızır’ın işten kovulmasını sağlar. Azra, onu Güneş’in kafesinde işe girdirir. Sosyal hizmetleri arayan Defne, gidip durumu Hızır’a söyler. Hızır Ece’yi kaçırmaya çalışırken yakalanır ve elinden kızını zorla alıp götürürler.

Düğün öncesi Faruk, üç kızına da hediye alıp verir. Onlara kendisinden onlara bir hatıra kalmasını istediğini söyler. Düğünde kızlar kardeşleri Deniz’le tanışır. Faruk, kızlarıyla tek tek dans eder. Onun fenalaştığını gören Çolpan, Faruk’a gelin odasında dinlenmesini söyler.

Ural, düğüne gelmez ve Sanem’in yanına kızını gönderir. Sanem, Ural’ın velayeti kaybetme ihtimali olduğu için kızıyla Almanya’ya kaçacağını öğrenir. Güneş, Deniz’in yanına gidip kendileriyle tanışmak için o kadar sabırsızlandığını ama neden düğünde somurttuğunu sorar. Oda, onların varlığından bir iki hafta öncesine kadar haberi olmadığını söyler.

Güneş ile Deniz, gidip babalarıyla yüzleşmek ister. Ancak kapıyı açtıklarında onun ölmüş olduğunu fark ederler. Faruk’un ölümüyle dört kız kardeş birbirlerine sarılıp ağlar. Çolpan da, Faruk’un yeni eşine sarılıp onu teselli eder.

Evlilik Hakkında Her Şey 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Faruk Güneş’in Düğününde…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

0
Son günlerde sahne kıyafetleriyle eleştirilen Gülşen geçtiğimiz gün bir açıklama yapmıştı. Dün akşam sahneye çıkan Gülşen yine sahne kıyafetiyle olay oldu. Sosyal medyadan kötü...
Emre Karayel Baba Oldu

Emre Karayel Baba Oldu