Ana SayfaDizilerEvlilik Hakkında Her Şey 33. Bölüm 2. Final Fragmanı Yayında! Efe Azra'ya...

İlgili Postlar

Evlilik Hakkında Her Şey 33. Bölüm 2. Final Fragmanı Yayında! Efe Azra’ya Evlenme Teklif Ediyor!

Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey, 33. yeni bölümüyle yarın akşam ekranlara veda edecek. Dizinin final bölümünde; Çolpan’ın düğün hazırlıkları başlar. Kızlar, annelerinin düğünde gelinlik giymesini ister. Zorla da olsa annelerini razı ederler. Tam Çolpan gelinliğini giyip prova yaparken silahlı biri içeri girer. Çolpan, burnundan kan geldiğini fark eder. Evlilik Hakkında Her Şey 33. bölüm 2. final fragmanı yayınlandı. Efe, Azra’ya evlenme teklif ediyor.

Salı Dizileri 2022

Efe Azra’ya Evlenme Teklif Ediyor!

Evlilik Hakkında Her Şey 33. bölüm 2. final fragmanında; Çolpan ile Erman’ın düğünleri oluyor. Herkes düğünde çok eğleniyor. Güneş, kendi düğünde olduğu gibi bir felaket olacağını düşünmeye başlıyor. Efe, Azra’nın önünde diz çöküp ona evlenme teklif ediyor.

İşte Evlilik Hakkında Her Şey 33. bölüm 2. fragmanı…

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 32. BÖLÜM ÖZETİ!

Bora, bir tecavüz çocuğu olduğunu öğrendikten sonra yalnız kalmak ister. Gidip adliyeden biyolojik babasına dair ne kadar suç dosyası varsa alıp inceler. Onun bir suç makinesi olduğunu görünce kendisinin dünyaya gelmemesi gerektiğini düşünmeye başlar. Erman ile Sanem, onunla konuşur. Ancak Bora, onlarla konuşmak istemez.

Sanem, fenalaşıyor ve Erman onu hastaneye götürür. Sanem, hastanede hamile olduğunu öğrenip çok mutlu olur. Azra, aldığı evlilik sözleşmesi davasında karşı tarafın avukatı Buse’nin Efe’nin eski sevgilisi olduğunu öğrenir. Buse, Efe’ye 5 aylık hamile olduğunu ve o bebeğin ondan olduğunun imasında bulunur.

Bunu duyan Azra, Efe’den ayrılmak ister. Efe ona, böyle bir şey olmasının mümkün olmadığını söylese de Azra ona inanmaz. Buse, evlilik sözleşmesi yapılacak çifti evlenmeden önce ayırmak için onlara tuzak kurar. Azra, Buse’nin kurduğu tuzağı ispatlayıp çifti tekrar barıştırır.

Buse’nin eşi yanına gelir. Azra, onun evli olduğunu ve çocuğunun kocasından olduğunu öğrenir. Efe’ye haksızlık ettiğini anlayıp onunla konuşur. O ise, Azra’nın kendisine inanmadığını için çok kırıldığını söyler.

Sanem, Bora’nın yanına gidip ona, şimdiye kadar gördüğü en iyi adam olduğunu söyler. Daha sonra hamile olduğunu söyler. Bora, o bebeğinde dedesi gibi olacağından korktuğunu, belki de onun doğmaması gerektiğini söyler. Sanem, Bora’nın yanından ayrıldıktan sonra onun biyolojik babası hakkında araştırma yapar.

Bora’yı, babasının çocukluğunun geçtiği eve çağırır. Onun üç yaşında babasını kaybettiğini ve üvey babasıyla yaşamak zorunda kaldığını, adamın onu suç işlemesi için zorladığını, hep ezilen taraf olmaktan bıkan çocuğun suç işlemeye başladığını anlatır. Erman, Bora için açtığı babalık davasının görülme saatinde mahkeme onun gelmesi için beklemeye başlar.

Sanem Bora’yı razı edip birlikte mahkemeye gelirler. Erman, Bora’nın kendisini baba olarak kabul edip davaya geldiği için çok mutlu olur.

Evlilik Hakkında Her Şey 33. Bölüm 1. Final Fragmanı Yayında! Çolpan Hasta Olduğunu Mu Öğreniyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler