Ana SayfaDizilerEvlilik Hakkında Her Şey 31. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gülistan'ın İntiharının Arkasında...

İlgili Postlar

Evlilik Hakkında Her Şey 31. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gülistan’ın İntiharının Arkasında Şeyda Mı Var?

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey, 31. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Azra, Gülistan’ın oğlunun ondan olduğunu ispat eder ve çocuğun kimliğinde annesinin adının yazması için Baran ile Şeyda ile büyük bir mücadele verir. Erman ile Bora, Sanem’le annesini barıştırmak için bir yemek organize eder. Çolpan, Meziyet koşarak kaçarken saçından tutup yakalar ve tüm hıncını ondan alır. Evlilik Hakkında Her Şey 31. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Gülistan’ın intiharının arkasında Şeyda mı var?

Salı Dizileri 2022

Gülistan’ın İntiharının Arkasında Şeyda Mı Var?

Evlilik Hakkında Her Şey 31. bölüm 2. fragmanında; Gülistan, yaralı bir şekilde kurtulup hastaneye kaldırılıyor. Azra, Gülistan’ın tamda oğlunu alabilecekken onun intihar etmesine bir anlam veremiyor. Şeyda, Gülistan’ın Azra’ya bir şey anlatmasından korkuyor. Azra, onun korktuğunu anlayıp onun kendisine her şeyi anlattığını söylüyor. Öte yandan Çolpan Sanem’den özür bekliyor. Sanem ise, annesinden özür bekliyor. Efe, Azra’ya sırılsıklam aşık oluyor ve aşkını ona her fırsatta dile getiriyor.

İşte Evlilik Hakkında Her Şey 31. bölüm 2. fragmanı…

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 30. BÖLÜM ÖZEDİ!

Çolpan, Sanem’in Bora’yla evlenmesini sindirememişken birde kızının Bora’yla yaşayacağını öğrenince buna karşı çıkar. Sanem’e ağır konuşur. Bora ile Sanem, evlerinde birlikte yaşamaya başlar. Sanem Bora’ya, yemek yapma konusunda büyük palavra atar. Bora’ya sevdiği yemekleri yapma girişimi hiç beklediği gibi olmaz.

Azra ile Efe, sevgili olur. Çocuklar da anneleriyle Efe’nin sevgili olduklarını öğrenir. Azra Efe’ye, çocukları olduğu için ilişkilerinde bazı kuralları olduğunu söyleyip hiçbir şeyin aşırısını istemediğini söyler. Efe, Azra’yı mutlu edecek bir sürpriz hazırlamak için harekete geçer.

Azra, Gülistan’ın akli dengesinin yerinde olduğunu ispatlamak için uğraşır. Baran ile Şeyma ise, kendilerine bir avukat tutar. Tuttukları avukat Çolpan’ın ezeli rakibi Meziyet çıkar. Meziyet, Erman ile Çolpan’ın evleneceklerini öğrenip onların arasını bozmak için elinden geleni yapar.

Erman, Arsen Hukuk’ta kalmaya devam etmek istiyorlarsa, Bora ile Sanem’e, adaleti sadece avukatlık cübbeleriyle sağlamaları şartını koyar. Onların adalete bakışlarını sınamak için zorlu bir davada birlikte çalışmaya zorlar. Toplumun nezdinde suçlu olduğu şüphe götürmeyen ünlü oyuncu Can Derin’in boşanma davası, Sanem ve Bora için adeta bir sınav niteliğinde olacaktır.

Azra, Efe’nin sürprizi karşısında çok mutlu olur. Gülistan, yıllardır aldığı ağır ilaçlarla hayal görmeye devam eder. Azra, Gülistan’ın çocuğunun ondan olduğunu ispatlamak için DNA testi yaptırır. Gülistan, hastanenin en üst katına çıkıp atlayacağı sırada Azra gelir. Onu engellemeye çalışır. Ancak Gülistan, kendisini boşluğa bırakır.

Evlilik Hakkında Her Şey 31. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Çolpan Meziyet’ten İntikamını Alıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler