Pazar, Ocak 23, 2022
Ana SayfaDizilerEvlilik Hakkında Her Şey 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Melisa Koray'ı Öldürüyor...

Evlilik Hakkında Her Şey 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Melisa Koray’ı Öldürüyor Mu?

-

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey, 11. yeni bölümüyle 30 kasım salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Neyla, Koray’ı savunarak Melisa’yı zor durumda bırakır. Azra, Neyla’nın hala Yıldırım’a aşık olduğunu onun için bu davayı aldığını düşünür. Ural, kızı için DNA testi yaptırmak zorunda kalır. Test sonucu gelir. Test sonucu ne sıçacak? Evlilik Hakkında Her Şey 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Melisa, Koray’ı öldürüyor mu?

Salı Dizileri 2021

Melisa Koray’ı Öldürüyor Mu?

Evlilik Hakkında Her Şey 11. bölüm 2. fragmanında; Koray, kendi çocuğundan uzaklaştırılmayı kabul etmiyor ve Melisa’nın evine gidiyor. Azra, Melisa’nın hayatından endişelenip onun evine gidiyor. Kapıyı açan Melisa, Koray’ı öldürdüğünü söylüyor.

İşte Evlilik Hakkında Her Şey 11. bölüm 2. fragmanı…

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 10. BÖLÜM ÖZETİ!

Azra, Jale’nin arabasıyla karşı karşıya gelir. Eren, arabanın içinden annesine seslenir. Jale, arabasıyla oradan kaçmaya çalışırken onun arabasının arkasına Sergen’in arabası durur ve arada kalan Jale, Eren’i serbest bırakmak zorunda kalır.

Eren, babasına koştuktan sonra Azra, Jale’nin saçından tutup ona çocuklarının kimsenin dokunmasına izin vermeyeceğini söyler. Sergen, Jale’yi polise teslim eder. Azra, işine döner ve Sergen’le aynı arabadayken bayılır. O sırada Sergen ona aşk ilanı yapıyor ve onu hiç unutmadığını hala onu sevdiğini söyler.

Azra’nın bu konuşmadan sonra omzuna yaslandığını zanneder. Ama sonradan Azra’nın bayıldığını anlayıp onu hastaneye yetiştirir. Doktor, Azra’yı muayene ettikten sonra onun bebeğinin iyi olduğunu ancak, eğer bu bebeği doğurmak isterse kendi hayatının tehlikeye gireceğini söyler ve ondan bebeğin alınmasını ister.

Azra, bebeğin alınmasını istemez ve Yıldırım’a bu durumdan kimseye bahsetmemesini ister. Yıldırım, bunu duyduktan sonra Çolpan’a onunla yaptığı anlaşmaya uymayacağını çünkü, Azra’yı her şeyden daha çok sevdiğini söyler. Çolpan, bu durumu onaylar.

Melisa, kocasının uzaklaştırma kararı alındıktan sonra kendisini daha güçlü hisseder. Neyra, büyük bir boşanma davası için İstanbul’a gelir. Hile ile seksen milyon lira alıp boşanma davasını sonuçlandırır.

İstanbul’dan ayrılırken televizyonda, Azra ile Yıldırım’ı televizyonda beraber görür. Hemen, Azra’nın karşısına geçmek için Koray’ı buluyor ve onun avukatlığını üstlenir. Melisa’yı rezil etmek için önce Koray’ı bir televizyon programına çıkartır.

Koray programda, Melisa’yı çok sevdiğini ancak onun kariyeri uğruna bir çok şeyden vazgeçtiğini, Dubai planlarının ertelenmesinde nasıl yüzünün düştüğünü, onun daha önceden de sırf kariyeri uğruna bebeğini aldırdığını açıklar.

Bu açıklamadan sonra ve Koray’ın avukatı Neyla olduğunu öğrenen Azra, fenalaşır. Yıldırım, Azra’yı kucağına alıp hastaneye yetiştirmeye çalışır.

Evlilik Hakkında Her Şey 11. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Koray Melisa Davası…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Kırmızı Oda Dizisinin 58. Yeni Bölümü Ne Zaman

Kırmızı Oda Dizisinin 58. Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

0
Tv 8’in büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kırmızı Oda’nın yayınlanan son bölümünde; Pembe, babası öldükten sonra İstanbul’a taşınmalarını ve Bünyamin’le nasıl evlendiklerini anlatır. Dara’nın...