Magazin Haberleri » Diziler » Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman Başlayacak
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman Başlayacak

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Atv ekranlarının efsaneleşen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. sezonunu da başarı ile tamamladı. Sezon Finali yapan dizi yaz tatilinden sonra tekrar 140. bölümüyle ekranlara gelecek. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak? Detaylar haberimizde..


Salı Dizileri 2019

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman Başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi geçen sezon 25 Eylül Salı günü ekranlara gelmişti. EDHO’nun yeni sezonda da gün değişikliği yapmadan salı günleri ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümleri Eylül ayının 2. haftasından sonra 5. sezonuyla ekranlarda olması bekleniyor.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 139. BÖLÜM ÖZETİ!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali dolayısı ile izleyicisine veda etti. EDHO’nun sezon finalinde; İlyas ve Behzat, öfkelerinden Zeki tarafından kendilerine kurulan tuzağı fark edemezler ve ölümle burun buruna gelirler. Zeki’nin bütün planları Hurşit’in son andaki hamlesi ile alt üst olur. Zeki, tek başına Çakırbeyliler ile başa çıkamayacağını anlayınca üzerilerine Selcan’ı sürer.  İlyas ve Alparslan’ın huzuru Zeki’nin ele geçirilmesine bağlıdır. Fakat Selcan’ın kardeşlerinin intikamını almak için yaptığı plan Hızır’ın vurulmasına sebep oluyor.

Tahsin, Behzat’ın hayatına karşılık kendi hayatının bağışlanması için Hızır ve Haşmet’e teklif sunar. Teklifi onları Zeki Sivri’ye götürmek olur ama Hızır bu teklif karşısında çok sinirlenir. Öte yandan Zeki, İlyas, Behzat, Boran, Fahri, Hurşit ve diğerlerini havuzun kenarında bağlanmış bir şekilde dizmiştir. Onlara kendine yaptıklarının hesabını sorup, belindeki silahı çıkararak sıradan öldürmeye başlar. İlyas, elleri ve ayakları bağlı çaresiz iplerden kurtulmaya çalışır ama kurtulamaz.

İnfazda sıra Tekin’e geldiğinde, Zeki’nin kurşunuyla ölmek yerine kendini havuza atlar ve ellerini çözüp kurtulmayı başardıktan sonra Hurşit’inde iplerini çözer. Zeki, Tahsin’le telefonda konuşurken Hurşit,  Zeki’nin adamlarından birini öldürür. Dışarıdan gelen silah seslerini duyan Zeki, Selcan’la birlikte kaçar.

Alparslan, Hızır’ı arar ve durumu bildirir. Haşmet, Tahsin’in ihaneti ile çılgına döner. Tahsin’e Zeki’nin yerini sorduğunda aldığı cevapla sinirlenir ve Tahsin’e vurmaya başlar. Hızır, çocuklardan Tahsin’i arabanın bagajına koymalarını ister. Tahsin öldürülmekten kurtulmak için Ömür’e yalvarmaya başlar.


EDHO’da Flaş Karar! Diziden İki Oyuncu Birden Ayrıldı!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Caner Erkin'den İtiraf!

Caner Erkin’den Eşi Hakkında Olay İtiraf!

Beşiktaşlı ünlü futbolcu Caner Erkin, 3 senedir yuvasını paylaştığı güzel oyuncu Şükran Ovalı hakkında yıllar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir