Cuma, Ekim 22, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Engin Akyürek'e Beğeni Yağdı

Engin Akyürek’e Beğeni Yağdı

-

Geçtiğimiz dönemlerde bir sosyal medya hesabı açan ünlü oyuncu Engin Akyürek, sosyal medyayı kullanmayı alışmışa benziyor. Dün su altında çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabında yayımlayan Engin Akyürek’e beğeni yağdı. İşte yakışıklı oyuncun paylaştığı o fotoğraflar;

Engin Akyürek’ten Veda Mesajı

Engin Akyürek, son bölüm yayınlandıktan sonra Instagram sayfasında teşekkür mesajı paylaştı. Yapım ekibinden, rol arkadaşlarına kadar hemen herkese tek tek teşekkür eden Akyürek’in Neslihan Atagül‘ü anmaması dikkatlerden kaçmadı. “Gemiyi limana yanaştırmanın verdiği huzurla…Bu yolculuğu inşa eden gemiyi hazırlayan yapımcılarımız Saner Ayar ve Nazlı Heptürk’e, Sefirin Kızının dünyasını kuran, bu dünyaya inanmamızı sağlayan her daim yanımda olan desteğini esirgemeyen sevgili yönetmenim ;Emre Kabakuşak’a, çektikleri kıymetli sahnelerle yolculuğumuzu güçlendiren ikinci yönetmenlerim ;Murat Aksu ve Işıl Günday’a, kamerasıyla duygularımızı derdimizi seyircimize geçiren, hikayenin hep içinde olan kıymetli Görüntü Yönetmenimiz ; Serdar Armutlu’ya, en zor zamanlarımızda desteğini esirgemeyen yanımızda olan yolculuğumuza renk katan Tüba Büyüküştün ve Eylem Canbolat’a… Efeoğlu ailesinin yetenekli ve güzel İnsanları, aile olmanın sıcaklığını her daim hissettiren ; Gonca Cılasun’a, Doğukan Polat ‘a Cemre öktem’e, Yağmur Başkurt’a,Hivda Zizan Alp’e ve gülen yüzüyle sadece konağa değil gönlümüze de yerleşen Sami Aksu’ya, bize Kavruk olduğunu inandıran Müjganın babası Edip Tepeli’ye, başından sonuna çok iyi iş çıkaran büyük yetenek bizim gız; Beren Gencalp’e, bu hikayenin bir parçası olduğunu ve desteğini ve emeğini hiç esirgemeyen ; İlayda Ildır’a, 90’lı yıllarda Ankara Devlet Tiyatrosunda bir çok oyununu izlediğim, beraber oynamanın mutluluğunu yaşadığım kıymetli abim Erdal Küçükkömürcü’ye ve Sefirin kızının büyük kahramanları kamera arkasında çalışan 52 bölüm emek sarf eden çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim . Güzel bir yolculuktu . Yeni hikayelerde görüşmek dileğiyle, Eyvallah..”

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Engin Akyürek: Sevgiye Gelirler

Sosyal medyaya yıllardır mesafeli duran oyuncu Engin Akyürek, geçen aylarda inadını kırmış ve Instagram hesabı açmıştı.

Sosyal medyaya alışan ve sık sık fotoğraf yayınlayan sevilen oyuncu, yaptığı yeni paylaşımla yine dikkat çekti.

Dalış yaptığı ve bir balıkla olduğu kareleri paylaşan Akyürek, gönderisine “Zıpkına değil, sevgiye gelirler” notunu düştü.

Engin Akyürek’e Beğeni Yağdı

‘Yolun Açık Olsun’ filminde Tolga Sarıtaş’la başrolü paylaşan Engin Akyürek dijital bir platformda yayımlanacak olan ‘Kaçış’ adlı diziyi çekmeye hazırlanıyor.

Engin Akyürek'e Beğeni Yağdı
Engin Akyürek’e Beğeni Yağdı

Çekim öncesie nerji depolamak isteyen Akyürek yine kendini derin mavi sulara bıraktı. Engin Akyürek, dalış yaptığı görüntüleri Instagram hesabından takipçileriyle de paylaştı ve binlcerce beğeni aldı.

Engin Akyürek kimdirCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

“Aşk Lazım Aşk” Bugün Çıkıyor

Ayşe Çınar’ dan Buray Şarkısı “Aşk Lazım Aşk” Bugün Çıkıyor…

0
Sanatçı Ayşe Çınar, sözleri Gözde Ançel’ e, müziği sanatçılar Gözde Ançel ve Buray’ e, düzenlemesi ise Erkin Hadimoğlu’ na ait olan “Aşk Lazım Aşk”...
Pelin Akil Fırtınası Esti

Pelin Akil Fırtınası Esti…