Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Emina Jahovic'ten Nafaka İddialarıyla İlgili Açıklama

Emina Jahovic’ten Nafaka İddialarıyla İlgili Açıklama

-

Mustafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic, Rumelihisarı’nda görüntülendi. Jahovic, eski eşiyle yaşadığı ‘nafaka krizi’ hakkında konuştu. Emina Jahovic’ten nafaka iddialarıyla ilgili açıklama geldi. İşte o açıklama;Yeni Bir Aşka Yelken Açtı

Mustafa Sandal’la ayrıldıktan sonra özel hayatını gözlerden uzak tutan Emina Jahovic’in geçtiğimiz aylard ayeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkmıştı. radığı aşkı Rona Gürçay adlı bir yazılımcı da buldu ve Emina Jahovic ile Rona Gürçay’ın gözlerden uzak durmaya çalıştıkları biliniyor.

Emina Jahovic “Savaşmaktan Yoruldum”

Etiler’de objektiflere yakalanan Emina Jahovic, Göcek’teki bir otele borcunu ödemediği iddialarına açıklık getirdi. Jahovic, “Böyle bir şeyin yaşanmış olacağına ihtimal veriyor musunuz? Ben artık bu tarz yanlış haberlerle savaşmaktan yoruldum. Kimseye bir şey açıklamak istemiyorum. Bana bununla ilgili bir belge getirsinler, tamam. Bildiğim tek şey, birisi kasıtlı olarak benimle uğraşıyor. Beni insanlar tanımıyor. Türkiye’de tanısalar nasıl bir insan olduğumu iyi bilirlerdi. Ben kendi kariyerim için burada bir uğraş içerisine girmedim. İyi bir eş, iyi bir anne olmak istedim. Mustafa’nın önüne de hiçbir şekilde geçmek istemedim, hep arkada durdum. Boşandıktan sonra herkes bana saldırdı. Bu beni gerçekten yaralıyor ama ben Türkiye’yi seviyorum. Bunun için Türkiye’den ayrılacak değilim” dedi.

Emina Jahovic Kimdir?

Mustafa Sandal Nafaka Ödemiyor Mu?

Geçtiğimiz haftalarda gazetecilerle sohbet eden Emina Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal’ın nafaka ödemediği haberleri hatırlatılınca, “Benim diyebileceğim hiçbir şeyim yok. Mahkeme ne karar verecekse onu yapacağız. Hiç yanlış bir şey yapmak istemiyorum ama bazı dengeler var onları korumamız lazım” demişti.

Şarkıcı, “Nafaka alabiliyor musunuz?” sorusuna, “Onu konuşmayalım, mahkeme kararı çıktıktan sonra öğreneceksiniz” yanıtını vermişti.

Emina Jahovic’ten Nafaka İddialarıyla İlgili Açıklama

Müzik çalışmalarının iyi gittiğini söyleyen Jahovic, koronavirüs pandemisinden dert yandı. Magazin Burada’nın haberine göre; 39 yaşındaki şarkıcı “Pandemide ne yapabilirim ki? Çocuklarla evde vakit geçiriyoruz. Yakın zamanda Göçek’e gideceğiz.

Orada 3 ay kalacağız ama ben ara sıra gidip geleceğim. Müzik ve marka çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

Eski eşi Mustafa Sandal ile yaşadığı nafaka krizi hatırlatılan Jahovic, “Gerekli açıklamayı yapmıştım. Artık anlatacak bir şey yok” diyerek röportajı sonlandırdı.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

0
Meryem Uzerli kızıyla yeni fotoğraf paylaştı. Yaklaşık dört ay önce ikinci kez anne olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, sosyal medya üzerinden yeni bir paylaşımda...
Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Tansel Öngel ve Merve Dizdar'dan Eğlenceli Mesaj

Tansel Öngel ve Merve Dizdar’dan Eğlenceli Mesaj