Ana SayfaDedikoduEmina Jahovic'ten Dikkat Çeken Açıklamalar

İlgili Postlar

Emina Jahovic’ten Dikkat Çeken Açıklamalar

Emina Jahovic, 2018 yılında nikâh masasına oturduğu, oğulları Yaman ve Yavuz’un babası Mustafa Sandal’dan 2018’de sürpriz şekilde ayrılmıştı. Geçtiğimiz haftalarda yaz sezonunu Bodrum’da açan 40 yaşındaki şarkıcı, eski eşine açtığı nafaka davası, özel hayatı ve çocuklarıyla ilgili uzun zaman sonra ilk kez konuştu. Emina Jahovic’ten dikkat çeken açıklamalar geldi.

“Çocuklarımın Kaderi Bu”

Nakafa davası hala devam eden Emina Jahovic şunları söyledi;

Boşanmış anne babanın çocuğu olmak kolay değil. Oğullarımın kaderi bu, ama onları hayatın daha tatsız aşamalarını öğrenecek şekilde yetiştiriyorum. Ne kadar sert olursa olsun, bu onları sadece daha güçlü yapacaktır. Her zaman onların en büyük destekçisi olacağım. Çocuklarımın iyi, dürüst ve zihinsel olarak sağlıklı, hayata karşı cesaret ve empati sahibi insanlar olarak büyümesini istiyorum. Ne yazık ki, onları çıkan haberlerden koruyamıyorum. Manşetleri okuyorlar ve sosyal medyayı takip ediyorlar. Özümde kim olduğumu bilmelerine ihtiyacım var, diğer her şey önemsiz. Sahip olduğum en değerli şey çocuklarım, görüp duyabiliyor olmam, kendi paramı kazanmam ve kimseye bağımlı olmamam.

Emina Jahovic’ten Dikkat Çeken Açıklamalar

– Asla bilerek kimseyi incitmedim ama her anlamda beni hak edenlerle çevrili olmam gerektiğini anladım. Özgürlükle tanıştım ve bu duyguya paha biçilemez. Uzun süre ilişkilerde kıskançlık ve yasaklamanın sevginin kanıtı olduğunu düşündüm. Şimdi anlıyorum ki, ancak özgürce uçmana izin veren biri tarafından gerçekten sevilebilirsin.

– Bu dava benim için saygı duyulması gereken ilkeler ve üstlenilmesi gereken sorumluluklarla ilgili. Onun bazı sorumlulukları alması gerekecek. Bu konuya avukatlar bakıyor, ben karışmam.

– Duygusal bir ilişki karmaşık bir ilişkidir. İki oğlum var ve bağımsız bir kadınım. Hayatımdaki boşluğu doldurmak için kimseye ihtiyacım yok. Ben aşkta harikayım, sadece karşımdakinin de harika olması gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler