Çarşamba, Aralık 1, 2021
Ana SayfaDizilerElbet Bir Gün 3. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Nesime'nin Yardımına Mevsim Yetişiyor!

Elbet Bir Gün 3. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Nesime’nin Yardımına Mevsim Yetişiyor!

-

Fox Tv’nin yeni dizisi Elbet Bir Gün, 3. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Nesime, evde her işe karışmaya başlar. Onun rahat tavırları Mehmet’i rahatsız etmeye başlar. Gizem’le baş başa kalamamaktan şikayet eder. Elbet Bir Gün 3. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Nesime’nin yardımına Mevsim yetişiyor.

Pazar Dizileri 2021

Nesime’nin Yardımına Mevsim Yetişiyor!

Elbet Bir Gün 3. bölüm 3. fragmanında; Sevilay, Mehmet’in işini sekteye uğratmak için onun gemisini ihbar ediyor. Ahmet’e bir telefon geliyor ve ondan annesini getirmesin, karşılığında babasını götürmesi isteniyor. Nesime, Cemil’in karşısına çıkıyor. Cemil ona, elindeki silahı gösterip içinde iki kurşun olduğunu, biri onun diğeri de Feride’nin olduğunu söylüyor. O sırada Mevsim gelip, babasının önünde durup annesinden kaçmasını istiyor.

İşte Elbet Bir Gün 3. bölüm 3. fragmanı…

ELBET BİR GÜN 2. BÖLÜM ÖZETİ!

Gizem, ablasının daha önce yaşadıklarını hatırlayıp onu evine götürür. Onları müştemilata yerleştirip oradan çıkmamalarını ister. Ama Nesime, o yokken ortaya çıkar. Kedisinin kocasından şiddet gördüğünü Gizem’in de kendisine kucak açtığını söyler.

Murat, Nesime’nin evinin önünde röportaj yaparken kuyuda yaralı bir kadın bulunur. Hacer, hastaneye kaldırılır. Murat, Hacer’in kendisine geldiğini öğrendikten sonra kocasına para verip iyileşince sadece kendi programına çıkmasını ister. Hacer, kendisine gelir gelmez Nesime’nin ismini verir.

Ama kocası ondan jandarmalara ifadesinde bir şey hatırlamadığını söylemesini ister. Nesime, kılık değiştirip Hacer’in yanına hastaneye gider. Ona, kendisinin ismini vermemesini ister. Hacer ise, inatla kendisini onun ittiğini açıklayacağını söyler. Nesime, Hacer’i boğup öldürür.

Mevsim, annesi gelmeden Hacer’le konuşup ses kaydı alır. Gizem, Hacer’in öldüğünü öğrenince ablasından şüphelenir. Ama Nesime, o gün kendisinin birikmiş parasını almak için eve gittiğini söyler. Murat, hastane kameralarından kılık değiştirse de Nesime’yi tanıyor. Hacer’i onun öldürdüğünden şüphelenmeye başlıyor.

Ama henüz programında bunu konu etmek istemiyor. Zamanını bekliyor. Gizem, kocasına Nesime’yi İpek isminde tanıtır. Mehmet, onlar için bir yer ayarlayacağını söyler. İsmail, eve gelir ve evde kimseyi bulamaz. Hemen Nesime’yi arar.

Ahmet, annesinin telefonuna çıkıp babasıyla konuşurken Cemil’in adamları gelip İsmail’i kaçırır. İsmail, Cemil’in eline düşer. Mevsim, her gün annesinin evine gidip onu tanımaya onun kokusunu almak ister. Bu durumu öğrenen Cemil, onun bir daha annesinin evine gitmesini yasaklar.

Mevsim, babasının hala annesiyle evli olduğunu öğrenip bu duruma bir anlam veremez. Sevilay, Mehmet’le yatakta çekindikleri fotoğrafları Gizem’e gönderir. Gizem, kocasının kendisine ihanet ettiğini öğrenecek mi?

Elbet Bir Gün 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mehmet Nesime’den Rahatsız Olmaya…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Ali Ezo'yu Korumak İçin Peşine Koruma Takıyor

Elkızı 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ali Ezo’yu Korumak İçin Peşine...

0
Fox Tv’nin sevilen dizisi Elkızı, 7. yeni bölümüyle 4 aralık cumartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ezo’nun doğum günü gelir. O gün annesini kaybeden...