Ana SayfaDizilerEgo 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sibel Erhan'la Evlenmekten Vaz Geçiyor!

İlgili Postlar

Ego 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sibel Erhan’la Evlenmekten Vaz Geçiyor!

Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Ego, 7. yeni bölümüyle 2 nisan pazar akşamı ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Elif Sibel’e, Erhan’dan hamile olduğunu söyleyip onu nikah masasında ne yapacağını izleyeceğini söyler. Nikah masasında Sibel, Erhan’la evlenmeyi kabul edecek mi? Erhan, bu durumu öğrenecek mi? Büyük bir merakla dizinin yeni bölümü bekleniyor. Ego 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sibel Erhan’la evlenmekten vaz geçiyor.

Sibel Erhan’la Evlenmekten Vaz Geçiyor!

Ego 7. bölüm 2. fragmanında; Ortalık karışıyor. Tuncay oğlunu annesine vermek istemiyor. Öte yandan Elif’in Tuncay’dan hamile olduğu haberini duyan herkes şok oluyor. Elif, bebeğinin babasının Erhan olduğunu itiraf ediyor. Sibel ise, Erhan’la evlenmek istemiyor ve ameliyat olmaya karar veriyor.

İşte Ego 7. bölüm 2. fragmanı…

EGO DİZİSİNİN 6. BÖLÜM ÖZETİ!

Elif, Tuncay’la bir anlaşma yapıyor. Eğer, kendisine yardım ederse o boşanır boşanmaz onunla evlenmeyi kabul edeceğini söylüyor. Tuncay, Erhan’ın yanına gidip ona Elif’in hamile olduğunu söylüyor. Erhan, soluğu Elif’in yanında alıyor. Ona hamile olduğunu öğrendiğini söylüyor.

Elif ise, hamile olduğunun doğru olduğunu ancak, bebeğin ondan değil Tuncay’dan olduğunu söylüyor. Erhan, Elif’in söylediklerine inanmak istemiyor. Ama onun kararlı konuşması karşısında arkasını dönüp gidiyor. Sibel ise, Erhan’ın Elif’e koşup gitmesi karşısına onun telefonlarına cevap vermiyor.

Bu arada Esin Şükran’a, Tahir’in görüntülerini gönderiyor. Şükran, görüntüleri görür görmez Tahir’i evden kovuyor. Şükran, şirketin yarısı kendisinin olduğu için Sibel’i tekrar işe alıyor. Sibel, işe başlar başlamaz babasına Esin’in intikam peşinde olduğunu anlatıyor. Ama Tahir ona inanmak istemiyor.

Esin’le birlikte otel odasında yaşamaya devam ediyor. Esin ise, aileden intikam almak için çoktan kolları sıvıyor. Erhan, bir şekilde Sibel’e ulaşıp onunla konuşuyor ve onunla evlenmekte kararlı olduğunu söylüyor.

Sibel Erhan’dan evine taşınmasını istiyor. Erhan ise, evlilik öncesi çok sayfalı bir evlilik sözleşmesiyle karşılaşıyor. Sibel’e bunu kabul etmeyeceğini söylüyor. Elif’in babası kızını görmek için iş yerine gittiğinde onun Tuncay’la konuşmasına şahit oluyor ve kızının hamile olduğunu öğreniyor.

Elif, artık babası tarafından ret edilmiş bir evlat durumuna düşüyor. Tuncay, bunu öğrenir öğrenmez hemen çiçek alıp Elif’i babasından istemeye gidiyor. Tuncay, beklediği gibi karşılanmıyor. Sibel ile Erhan’ın düğün hazırlıkları bitiyor. Elif Tuncay’dan, düğüne kendisininde gitmek istediğini söylüyor.

Düğünde Tuncay’a, Erhan’a nikahtan önce ondan hamile olduğunu itiraf etmek istediğini söylüyor. O sırada onların konuşmasını Sibel duyuyor.

Ego 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sibel Nikah Masasında Hayatının Şokunu Yaşıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler