Ana SayfaDizilerEgo 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sibel İle Erhan Tekrar Beraber Olmaya...

İlgili Postlar

Ego 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sibel İle Erhan Tekrar Beraber Olmaya Başlıyor!

Fox Tv’nin sevilen dizisi Ego, 11. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Elif Erhan’a, bebeğini kaybettiğini itiraf etmek zorunda kalır. Erhan ise, onun bunu kendisinden saklamasını kabul edemez ve Elif’e, artık aralarındaki her şeyin bittiğini söyleyip ondan ayrılır. Ego 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sibel ile Erhan, tekrar beraber olmaya başlıyor.

Sibel İle Erhan Tekrar Beraber Olmaya Başlıyor!

Ego dizisinin 11. bölüm 2. fragmanında; Sibel, Almanya’ya gitmekten vazgeçiyor. Erhan ile Sibel, tekrar birlikte olmaya başlıyor. Sibel Erhan’a, onu tanımak istediğini söyleyip onunla birlikte vakit geçirmeye başlıyor. Tuncay ise, bir yüzük alıp Elif ile buluşuyor ve ona evlenme teklifi ediyor. Elif, Tuncay’a ne cevap verecek? Hala Erhan’ı seven Elif, Tuncay’la evlenip ondan intikam mı almaya çalışıcak?

İşte Ego 11. bölüm 2. fragmanı…

EGO 10. BÖLÜM ÖZETİ!

Tuncay Elif’i, hastaneye götürdükten sonra onun bebeğini kaybettiğini öğrenir. Elif Tuncay’dan, bebeğini kaybettiğini kimseye söylememesini ister. Ona, Erhan’ın kendisini terk edeceğinden korktuğunu söyler. Tuncay Erhan’ı arayıp Elif’in sadece hastanede olduğunu söylemek zorunda kalır.

Elif, apar topar Erhan gelmeden hemen hastaneden çıkar. Arda, bir türlü Senem’in Zafer’le evlenmesini hazmedemez. Zafer’in Senem’i, tehdit ettiğini o yüzden evlendiğini anlayıp her şeyi göze alıp Zafer’i bıçakla yaralar.

Zafer, Arda’dan şikayetçi olur. Görgü tanığı olarak da Senem’in adını verir. Senem, görgü tanığı olarak ifade verip Arda’nın serbest kalmasını sağlar. Begüm, Tuncay’ın ne kadar Elif’i sevdiğini anlayıp ondan boşanmaya razı olur. Ama bu seferde şirkette Tuncay’ın karşısına çıkar.

Timur Sibel’e, birlikte Almanya’ya gidip şirketi büyütme teklifi eder. Sibel de, Erhan’la bir geleceği olduğunu düşünmediği için bu teklifi kabul eder. Erhan, araştırıp Sibel’in bu kararının şirket için iyi olmayacağını ona söyler. Ama Sibel, Erhan’ın kendisini kıskandığı için böyle söylediğini zannedip, hemen avukatına boşanma işlemlerini hızlandırmasını ister.

Artık Erhan için Elif’le evlenmek için bir engel kalmaz. Tuncay, Arda’yla birlikte oturup konuştuktan sonra Elif’ten vazgeçmemesi gerektiğini daha iyi anlar ve hemen onu arar. Sibel, Timur ile birlikte uçağa binmek için yola çıkar.

Ehan ise, arkalarından bakıp göz yaşı döker. Tuncay, daha fazla dayanamayıp Sibel’i arar ve ona kendisini beklemesini söyler. Sibel, arabayı kenara çektirip Tuncay’ı bekler. Tuncay, gelir ve Sibel’e, aslında Elif’in bebeğini düşürdüğünü onun Erhan’a yalan söylediğini itiraf eder.

Ego 11. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Gerçekleri Öğrenen Erhan Elif’i Terk Ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler