Ana SayfaDizilerTetikçinin Oğlu 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Metin Sibel'e Evlenme Teklifi Ediyor!

İlgili Postlar

Tetikçinin Oğlu 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Metin Sibel’e Evlenme Teklifi Ediyor!

Fox Tv’nin yeni gözde dizisi Tetikçinin Oğlu, 4. yeni bölümüyle 2 mayıs salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; İskender, içlerinde Korkmaz ile Metin var diye kamyonetin içini tüfeğiyle tarar. Daha sonra o kadar kişinin canını aldığı için pişmanlık duyup üzülür.  Metin ile Korkmaz, oradan uzaklaşır. Korkmaz, kaçmak için bir helikopter ayarla-r. O sırada İskender gelir ve Korkmaz yaralanır. Korkmaz, Metin ile Sibel’e hemen helikoptere binip kaçmalarını işaret eder. Metin, babasına bakıp kalır. Metin, babasını yaralı bir şekilde bırakıp gidecek mi? Tetikçinin Oğlu 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Metin, Sibel’e evlenme teklifi ediyor.

Metin Sibel’e Evlenme Teklifi Ediyor!

Tetikçinin Oğlu 4. bölüm 2. fragmanında; Metin Sibel’den ayrı kalamayacağını anlayıp, ona yüzük alıp evlenme teklifi ediyor. Sibel de, zaten onu çocukluğundan beri sevdiği için kabul ediyor. Öbür tarafta ise, kıyamet kopuyor. İskender, oğlunun katilini ve Korkmaz’ı düşman belleyip onlara göz aştırmıyor.

İşte Tetikçinin Oğlu 4. bölüm 2. fragmanı…

 

TETİKÇİNİN OĞLU 3. BÖLÜM ÖZETİ!

İskender, Metin’in sürdüğü ambulansın üzerine tam gaz arabasını sürer. O sırada bir kamyonet araya girer. Korkmaz, hemen direksiyona geçip oğlunu ve arkadaşını oradan uzaklaştırır. Erol, ağır yaralı olduğu için yarı yolda hayatını kaybeder. Metin, hayattaki tek dostunu kaybetmenin üzüntüsünü yaşar.

Korkmaz, tehlike gittikten sonra oğluyla konuşmak ister. Ona, annesinin nasıl öldüğünü sorar. O da, bir adamın kendilerini alıp götürürken yolda kaza yaptıklarını ve annesinin orada can verdiğini anlatır. Korkmaz, adamın nasıl biri olduğunu sorar. Metin ise, bu soru karşısında çok öfkelenir.

Huriye, abisiyle konuşup onu sakinleştirmeye çalışır. Ama başarılı olamaz. Korkmaz, evine gidip tavşanların olduğu kümeste bulunan para dolu çantayı alır. İskender, onun içine koyduğu takip cihazıyla onu takip etmeye başlar.

Bu arada Metin’in, Sibel isimli bir kızla görüştüğünü öğrenip Yunus’tan o kızı bulmasını ister. Yunus, Sibel’i başka bir isimle bildiği için ondan şüphelenmez ve ondan yardım istemek için yanına gider. Yunus’a gelen telefonla Sibel onun elinden kurtulur.

Ancak peşine adamlar düşer. Sibel Korkmaz’ı arayıp ondan yardım ister. Korkmaz Sibel’i, adamların elinden kurtarır. Korkmaz, İskender’in mürteci sevkıyatı yaptığı kamyonetlerden birine oğluyla birlikte biner.

Metin, kapalı yerde kalınca fenalaşır. Korkmaz, hemen kamyoneti durdurup oğluyla birlikte dışarı çıkar. O sırada İskender gelir ve Korkmaz ile Metin’in o kamyonette olduğunu zannedip kamyoneti tüfeğiyle tarar.

Tetikçinin Oğlu 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Metin Yaralanan Korkmaz’ı Bırakıp Gidebilecek Mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler