Ana SayfaDizilerAldatmak 29. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Tarık Güzide'yi Zora Getirmeye Çalışıyor!

İlgili Postlar

Aldatmak 29. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Tarık Güzide’yi Zora Getirmeye Çalışıyor!

Atv’nin sevilen dizisi Aldatmak, 28. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Güzide, Ozan’ın kız arkadaşı Zeliş’in Yeşim’in kuzeni olduğunu öğreniyor. Zeliş, annesinin Yeşim’e uyup Güzide’ye kumpas kurduğunu öğrenince şok oluyor. Yeşim, Dilek’in Tarık’tan hamile kaldığını öğrenip onunla kavgaya tutuşuyor ve karakolluk oluyor. Aldatmak 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tarık, Güzide’yı, zora getirmeye çalışıyor.

Tarık Güzide’yi Zora Getirmeye Çalışıyor!

Aldatmak dizisinin 29. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin son bölümünde; Güzide, Yeşim’i köşeye sıkıştırıyor ve onun evindeki eşyaları sattığını ispatlıyor. O sırada Ozan kız arkadaşıyla eve geliyor. Zeliş, annesini ve kuzeni Yeşim’i orada görünce şok oluyor. Bu arada oraya gelen Tarık, kendisini öldürmek isteyenin Yeşim olduğunu öğreniyor ve ona çocuğunu asla göstermek istemek söyleyip gidiyor.

Aldatmak 28. Bölümde Neler Oldu?

Eve gidince Yeşim Zeliş’e, neden Güzide’nin evini soyduğunu kendince anlatmaya çalışıyor. Tarık, kızını alıp otele gidiyor. Yeşim, kızını görmek için otele gidiyor. Tarık onu, oradan uzaklaştırıyor. Ama Yeşil, oradaki bir çalışandan Tarık’ın Dilek isimli bir kadından hamile kaldığını ve onu tehdit etmek için hazırlandığını söylüyor.

Zeliş, kuryelik yaptığı Oltan’a gidip yüklü bir avans istiyor. Aldığı parayla Güzide’ye gidip ona, o parayı veriyor ve Yeşim’in çaldığı eşyaların parasını vermek istediğini söylüyor. Yeşim, Tarık’ın başka bir kadınla ilişkisi olduğunu öğreniyor.

Oylum, bir taksiye biniyor ve büyük bir kaza geçiriyor. Ne ihtimalse Behram, onu orada bulup Oylum’u kurtarıyor. Aslında Behram, ailenin Oylum’un kendisinden hamile olduğunu öğrenmesini istiyor.

Behram, annesine evleneceğini söyleyip onu İstanbul’a çağırıyor. Bu arada Güzide, Ali Sezai’yi hapisten çıkarıp ona bir ev ayarlıyor. Elmas Tarık’ın yanına gidip ona, Güzide’nin ondan boşamak istediğini söylüyor. Ona, Güzide’nin bir teklifi olduğunu ve ondan bir şey istemediğini söylüyor.

Ondan bu iş için sadece vekalet ücreti istediğini söylüyor. Ona, dava günü görüşeceğini söyleyip veda ediyor. Yeşim ise, onların konuşmasını dinliyor. Tarık, Ali Sezai’nin dışarıdan çıktığını öğreniyor ve bunun kendisi yüzünden yattığını herkesin öğrendiğini öğreniyor.

Taırk’tan hamile kalan Dilek, doktora gidiyor. Yeşim’in teyzesi onun gerçekten hamile olduğunu öğrenmek için onu takip ediyor. Tarık, mahkemede Güzide’den boşanmak istediğini söylüyor ve sonrasında ondan yaptıkları için özür diliyor.

Yeşim ise, Dilek’i bulup onu köşeye kıstırıp ondan o çocuğu aldırmasını, eğer aldırmazsa onu öldüreceğini söyleyip saçını başını yoluyor. Dilek ise, Yeşim’i karakola gidip şikayet ediyor. Yeşim ve teyzesi tüm suçlamaları inkar ediyor.

Tarık ile Güzide’nin boşanma davası görülüyor. Boşanma davasında kaybedeceğini bilen Tarık, Güzide’den boşanmak istemediğini beyan ediyor.

Aldatmak 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Tarık Güzide’yle Boşanmaktan Vazgeçiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler