Salı, Mart 9, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Efsane Sanatçının Kızından İbrahim Tatlıses'e Dava ...

Efsane Sanatçının Kızından İbrahim Tatlıses’e Dava …

-

Ünlü şair ve yazar Necdet Rüştü Efe’nin hayattaki tek mirasçısı olan kızları Şirin Nisan Dengiz, ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses ve İdobay Müzik firmasına tazminat davası açtı. Efsanenin kızı neden dava açtı? Anlaşılamayan tek gerçek neydi? Detaylar Haberimizde…İbo Show ‘da 15 Yıllık Ebru Yaşar ve İbrahim Tatlıses Küslüğü Bitti

Efsane Sanatçının Kızından İbrahim Tatlıses’e Dava …

Şirin Nisan Dengiz, babasına ait “Batan Gün Kana Benziyor” adlı eserin İbrahim Tatlıses‘in “Yağmurla Gelen Kadın” adlı albümünde izinsiz bir biçimde kullandığını iddia etti.

“Eserin Mirasçısına Bildirimde Bulunmadan Eseri İzinsiz Kullanmıştır.”

İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’nde açılan 21 bin liralık tazminat davasının dilekçesinde şu ifadelere yer verildi. “İbrahim Tatlıses ve İdobay Müzik eserin mirasçısına bildirimde bulunmadan eseri izinsiz kullanmıştır. Eser, Tatlıses ve İdobay Müzik tarafından YouTube gibi sitelerde izinsiz olarak kullanılmaya devam etmektedir.”

Aydilge Bugünde İbrahim Tatlıses ‘i Topa Tuttu…Taraflar Arasında Anlaşma Sağlanmadı…

Şirin Nisan Dengiz’in avukatı, “Taraflar arasında arabuluculuk görüşmesi yapılmış, ancak bir anlaşma sağlanamamıştır” dedi.

İbrahim Tatlıses kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Merve Oflaz:" Kimseye Muhtaç Olmamak Özgüvenimi Tetikliyor"

Merve Oflaz:” Kimseye Muhtaç Olmamak Özgüvenimi Tetikliyor”

0
2008 'de Medya patronu Acun Ilıcalı’nın sunduğu “Var Mısın Yok Musun?” adlı yarışması ile ünlenen, aynı zamanda Survivor şampiyonu, oyuncu, sunucu ve pilates eğitmeni...
burak-aytas

Burak Aytaş ‘ın Yeni Teklisi Yayımlandı