Ana SayfaKimdirEfecan Şenolsun Kimdir?

İlgili Postlar

Efecan Şenolsun Kimdir?

Güneşi Beklerken adlı dizide yakaladığı çıkış ile birçok yapımda yer alan ve Show TV’de Kasım ayında yayın hayatına başlayacak olan Çarpışma dizisinde Yakup olarak izleyeceğimiz Efecan Şenolsun Kimdir? Efecan Şenolsun Nerelidir? Efecan Şenolsun Kaç Yaşında? Efecan Şenolsun Biyografisi ve hakkında merak edilenler haberimizde…


Bugün Doğan Ünlüler

Efecan Şenolsun Nerelidir? Efecan Şenolsun Kaç Yaşında? Efecan Şenolsun Hangi Burç? Efecan Şenolsun Kardeşi?

Efecan Şenolsun, 11 Eylül 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. 26 yaşında olan oyuncu başak burcudur. Efecan Şenolsun’un kardeşi kendisi gibi oyuncu olan ve son olarak Nefes Nefese adlı dizide başrol olan Melisa Şenolsun‘dur

Efecan Şenolsun Kimdir?

Efecan Şenolsun’un ablası Melisa Şenolsun’un da kedisi gibi ünlü bir oyuncudur. Efecan Şenolsun küçük yaşlardan beri oyuncu olma hayali kurmuştur. Daha 16 yaşındayken ailesinin sözünü dinlemeyerek İzmir’den İstanbul’a oyuncu olma hayali için gelmiştir. aklındaki üç cast ajansından birine gitmiştir ve verdikleri metni oynayarak işi kapmıştır. Ancak, babasının isteği üzerine İzmir’e dönüp lise eğitimini tamamlamıştır. Liseden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi’ni kazanarak İstanbul’a gelmiştir.

İlk olarak ise başrollerini Kerem Bursin ve Hande Doğandemir‘in paylaştığı Güneşi Beklerken dizisinde rol almıştır. Genç oyuncunun sergilediği performansı dikkatleri üzerine çekti. Efecan Şenolsun son olarak  Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay‘ın yer aldığı Paramparça aldı dizide Özgür karakteri ile karşımıza çıkmış ve çok beğenilmiştir. 2015 yapımı olan Nadide Hayat adlı filminde Cem karakteri ile yer almıştır.

2018’in Kasım ayında yayın hayatına başlayacak olan ”Çarpışma” dizisinde başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk ve Erkan Can  yer alacak ve Efecan Şenolsun dizide Kerem‘in yakın arkadaşı Yakup karakterine hayat verecektir.

Efecan Şenolsun Dizileri ve Filmleri;

2018- Çarpışma ( Yakup )

2015- Nadide Hayat ( Cem )

2015-  Kocan Kadar Konuş ( Murat )

2015-2014-  Paramparça ( Baterist Özgür )

2013- Güneşi Beklerken ( Can )

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler