Ana SayfaDedikoduEda Ece ve Buğrahan Tuncer Arasında Neler Oluyor?

İlgili Postlar

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer Arasında Neler Oluyor?

Yaklaşık üç yıldır bir dargın bir barışık aşk yaşayan ünlü oyuncu Eda Ece ile basketbolcu Buğrahan Tuncer’in, ilişkilerine yeniden nokta koyduğu ileri sürüldü. İkili, birbirlerini sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı. Eda Ece ve Buğrahan Tuncer arasında neler oluyor? İşte detaylar;

“Sinirlenince Takipten Çıkıyorum”

Daha önce ilişkisiyle alakalı konuşan ve “Buğrahan ile ilişkimiz güzel gidiyor, bir sıkıntı yok. Ben sinirlenince Buğrahan’ı takipten çıkıyorum, sinirim geçince de geri ekliyorum. Ama ben her takipten çıkınca siz ayrılığa yorduğunuz için artık sinirlenince takipten çıkmıyorum” demişti.

Çalkantılı birlikteliklerini gözlerden uzak tutmayı tercih eden çiftten yine ayrılık haberi geldi.

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer Arasında Neler Oluyor?

Daha önce “Özel hayatımı sürekli açıklamak, ‘ayrıldım, barıştım, kavga ettim’ demek istemiyorum.” ifadelerini kullanan ünlü oyuncunun, dördüncü kez ilişkisini noktaladığı konuşuluyor.

Eda Ece’den Şaşırtan Açıklama

Eski Haberlere İsyan Etmişti

Dokuz yıllık eşi Tuğçe Demirbilek’ten boşanan Danilo Zanna’nın, ‘Yasak Elma’ dizisinde ‘Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece ile sık sık görüştükleri iddia edilmişti.

Hakkında çıkan haberlerin ardından oyuncu Eda Ece’den açıklama gelmişti. İtalyan şef ile 2016 yılında bir filmde rol aldıklarını belirten oyuncu, Twitter hesabından şu ifadeleri kullanmıştı:

“2016 yılında beraber aynı filmde rol aldığım iş arkadaşım, gayet iyi bir insan olan Danilo’yu film seti bittiğinden beri hiç görmedim. Ortada gezen ‘sık sık görüşüyorlar’ haberlerini şikâyet ettim. Bir de tweet atayım. Şu yalan haberi işini ne olur yapmayın ya. Ne kadar gereksiz. İnsanı mesleğinden soğutuyorlar. Oyuncusun diye tanınıyorsun ünlüsün, bu yüzden her türlü yalan haber başına gelebilir! Sette sahne oynarken bir anda haberin çıkar… Sonra sen açıklama yapmak, avukata iletmek zorunda kalıyorsun işinin gücünün arasında. Ayıp bu ya düpedüz, habercilik değil. Benim hakkımda yalan haber yapan her yere her zaman dava açacağım… Sosyal medya iyi ki var, bu çağda insanları kandırmak daha zor. Dünya değişiyor, gelişiyor, yalan haber işi umarım sona erer. İşinin iyisi, saygın kişi ve kuruluşlara böyle haberlere yer vermedikleri için teşekkür ediyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler