Ana SayfaÜnlülerEce Seçkin'den İnanılmaz Benzerlik!

İlgili Postlar

Ece Seçkin’den İnanılmaz Benzerlik!

Türk sanatçı ve pop müzik camiasının tanınan isimlerinden Ece Seçkin, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaşımlar yaptı. Yaptığı paylaşımlarda magazin dünyasının gündemine oturan İzel‘in eski görünümünün Ece Seçkin ile karşılaştırılması inanılmaz benzerlik oldu.

İzel Çeliköz Kimdir?

Ece Seçkin’den Açıklama!

Ece Seçkin,bu benzerliği görünce İzel’in paylaşımının altına: ”Şak şarkısının klibini televizyonda ilk gördüğüm anı hatırlıyorum. Ev telefonuna sarılıp annemi aramıştım. Bana hemen İzel’in kasetini getir diye. Hiç tanışmadık ama inanın ben ilk günden bu güne çıkardığınız tüm albümleriniz ve tüm şarkılarınızın hepsini ezbere biliyorum ve söylüyorum. Yeriniz her zaman bende farklıydı. Her klibinizde dans ederdiniz. Hep sizi izlerdim ve hep yapmaya çalışırdım. Demek ki tesadüf değilmiş. Küçük İzel‘mişim ben. Bu haberden son tepkinize de bakınca kalbinizin ne kadar kocaman olduğunu fark ediyorum. Başkası olsa böyle güzel haberlere gıcık olur, kafayı takardı bana. En kısa zamanda yüz yüze tanışmak ve kucaklaşmak dileğiyle. Sizi çok seviyoruz.” açıklamalarda bulunmuştu.

Ece Seçkin Kimdir?

Ece Seçkin’den İnanılmaz Benzerlik!

Türk sanatçı ve pop müzik camiasının tanınan isimlerinden Ece Seçkin, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaşımlar yaptı. Yaptığı paylaşımlarda magazin dünyasının gündemine oturan İzel’in yeni görünümünün Ece Seçkin ile karşılaştırılması inanılmaz benzerlik oldu. İzel karşılaştırmalı fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak açıklamada bulundu: ”Bana hep eski İzel ol dediniz. Ben kendi eski halime dönüşürken sayenizde fark ettim ki meğer Ece Seçkin benim gençliğime benziyor. Ben de gençleşirken güzel ve tatlı Ece’ye benziyorum. Arada yıllar varken ortaya karışık şirin bir haber çıkmış. Hep böyle tatlı haberlere… Yolumuz ışıklı olsun. Kalbinden öpüyorum Ece.” ifadelerini kullanan İzel bu güzel dolu pozitif yorumları magazin dünyasının gündemine oturdu.

Ece Seçkin İzel Benzerlik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler