Cumartesi, Nisan 17, 2021
Ana Sayfa Diziler Doğduğun Ev Kaderindir 37. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali Rıza Sadi'den Yardım...

Doğduğun Ev Kaderindir 37. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali Rıza Sadi’den Yardım İstiyor!

-

Tv 8’in büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, 37. yeni bölümüyle 31 mart çarşamba günü ekrana gelecek. Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakterini canlandıran Erkan Petekkaya, aynı karakteriyle Doğduğun Ev Kaderindir dizisine konuk oyuncu olarak katılacak. Doğduğun Ev Kaderindir 37. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ali Rıza, Sadi’den yardım istiyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Ali Rıza Sadi’den Yardım İstiyor!

Doğduğun Ev Kaderindir 37. bölüm 1. fragmanında; Mehdi, Zeynep ve Barış’ların evlerininde kurşun yağmuruna tutulduğunu öğreniyor. Büyük üzüntü içerisinde gidip onlara ne kadar üzgün olduğunu dile getirip onları Barış’a emanet ediyor. Ali Rıza, sevdiklerine zarar verilmesine göz yummuyor ve eski dostu Sadi’den yardım istiyor.

İşte Doğduğun Ev Kaderindir 37. bölüm 1. fragmanı….

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 36. BÖLÜM ÖZETİ!

Benal, bebeği bırakıp gittikten sonra Mehdi, gelip kızını alıp gider. Zeynep ile Barış, taksi durağından Benal’in Düzce’ye arkadaşının yanına gittiğini öğrenir. İkili gidip Benal’i bulur. Ama Benal, onlarla görüşmek istemez.

Zeynep ile Barış, o geceyi otel odasında geçirir. Ertesi gün Benal’le konuşup onu dönmeye ikna eder. Cemile, Mehdi’nin kızını aldığını duyduktan sonra onun yanına gider. Nuh, yeni bir ev tutar ve Cemile’ye ister Mehdi’yle kalmasını isterse, kendisiyle gelmesini ama, orada kalmayacağını söyler.

Cengiz’in adamı onun yanına gidip, Mehdi’yi şikayet eder. Mehdi, han esnaflarından Cengiz’in kendilerinden gelirlerinin yüzde yetmiş haraç aldığını öğrenir. Bunu öğrendikten sonra bu işlerin kendisine göre olmadığını anlar ve Cengiz’le görüşmeye gider. Ona, işi bırakmak istediğini söyler.

Cengiz, ona verdiği beş yüz bin liranın, bir milyon olduğunu hemen getirmezse onu öldürmeyeceğini, onu sevenleri öldüreceğini söyler. Mehdi, ne yapacağını bilemez halde hemen eve gelip Cemile ile Han’la birlikte oradan ayrılır. Mütevazi bir ev kiralayıp oraya yerleşirler.

Cengiz’in adamları oraya da gelir ve Mehdi’ye uyarıda bulunurlar. Ali Rıza, Sultan’a evlenme teklif eder. Sultan, onunla evlenmeyi kabul etmek ister. Ancak, utanıp bu durumu kimseye anlatamaz. Zeynep, Benal’i eve getirir. Daha sonra aynı anda, Barış’ın ve Zeynep’in evi kurşun yağmuruna tutulur.

Kurşun sesleri bittikten sonra evlere, Cengiz’in adamları tarafından taşla birlikte bir not atılır. Bırakılan notta ne yazıyor? Bu olaydan sonra Barış ile Zeynep, evlenmekten vaz mı geçecek?

 Doğduğun Ev Kaderindir Bu Akşam Neden Yok?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

meral-cetinkaya

Usta Oyuncu Meral Çetinkaya “Projelerin Hiç Birinden Tatmin Olmadım”

0
Ünlü sanatçı Meral Çetinkaya, geçtiğimiz günlerde Hülya Koçyiğit'in sunduğu 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk oldu. Çetinkaya, "Geçmişimi çok hatırlamıyorum, belki de hatırlamak için çok...

Edis Davayı Kaybetti!

oyku-celik

Öykü Çelik “Düğün 2022’de”