Pazar, Şubat 28, 2021
Ana Sayfa Diziler Doğduğun Ev Kaderindir 30. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Barış Zeynep'in Mehdi'ye Yardım...

Doğduğun Ev Kaderindir 30. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Barış Zeynep’in Mehdi’ye Yardım Ettiğini Öğreniyor!

-

Tv 8’in büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, 30. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Zeynep’in, Mehdi’yi kurtarmak için tek şansı Bekir’le konuşması gerekir. Onunla görüşebilmek için Zeynep, hemşire kılığına girer. Bekir, hayatını kaybeder. Zeynep, Mehdi’ye Bekir’in öldüğü haberini verir. Barış, Mehdi’nin dava dosyasını araştırmaya başlar. Doğduğun Ev Kaderindir 30. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Barış, Zeynep’in Mehdi’ye yardım ettiğini öğreniyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Barış Zeynep’in Mehdi’ye Yardım Ettiğini Öğreniyor!

Doğduğun Ev Kaderindir 30. bölüm 2. fragmanında; Barış ve ailesi Zeynep’lerin evine geliyor. Dayıları söze allahın emriyle başlıyor. Sakine hemen kızını vermeyeceğini söylüyor. Barış, Zeynep’i ceza evinden çıkarken görüyor.

İşte Doğduğun Ev Kaderindir 30. bölüm 2. fragmanı….

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 29. BÖLÜM ÖZETİ!

Barış, Zeynep’i buluşacakları yerde bekler. Zeynep ise, Mehdi’yi savunmaya mahkemeye gider. Mehdi ve ailesi, Zeynep’i avukat olarak mahkemede görünce çok mutlu olur. Hakim, Zeynep’in Mehdi’yi hem sokmasına hem de, savunmasını yapmasına çok şaşırır. Barış, Zeynep’e ulaşamayınca onun Mehdi’nin davasına girdiğini düşünüp adliyeye gider.

Orada mubaşire Mehdi’nin avukatının kim olduğunu sorar. Onun avukatının Hüseyin olduğunu öğrenince rahatlar. Sonra Zeynep’e ulaşır. Zeynep, Barış’a yalan söyleyip onların evine gittiğini, Emine’nin kendisini arayıp Savaş’ın kendisine ihtiyacı olduğunu söyler. Barış’ta hemen işini bırakıp eve döner.

O sırada Zeynep, Emine ile Savaş’a Mehdi’yi savunduğunu ama bunu kimsenin bilmemesi gerektiğini söyler. Ayrıca Savaş’tan da Mehdi’nin masum olduğunu ispatlamak için yardım ister. Barış, artık Zeynep’e açılıyor ve onunla ciddi düşündüğünü ima eder. Özlem Amerika’dan döner. Hemen kardeşlerine yeni bir ev bakmak için harekete geçer.

Barış, Zeynep’in ablasıyla tanışması için ona yardım etmesini ister. Özlem, Zeynep’le birlikte bir kaç ev bakar. Sonra Zeynep’i evine bırakır. Sakine, kızının yine zengin biriyle evlenip kendisinin dışlanacağını düşünüp Özlem’in kendilerini beğenmemesi için elinden geleni yapar.

Özlem, Zeynep’in birlikte yaşadıkları insanları görünce iyice kafası karışır. Eve gidip dayısına ve kardeşlerine o pırlantanın sahte çıktığını söyler. Zeynep’in, kardeşine uygun biri olmadığını söyler. Zeynep, Emine, Savaş’ın birlikte yemeğe çıktıklarını öğrenip yanlarına gider. Emine’nin Zeynep’e gizlice bir dosya verdiğini görür.

Zeynep, yine Barış’a yalan söyleyip Kibrit’i keman kursuna götüreceğini söyleyip Mehdi’nin yanına gider. Onun ceza evine gittiğini tahmin eden Barış, orada Zeynep’i beklemeye başlar.

 Doğduğun Ev Kaderindir 30. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mehdi’nin Hapisten Çıkma İşi…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Netflix Tanıtım Fragmanını Paylaştı

Netflix, Yeni Fantastik Dizisi ‘Gölge Ve Kemik’ in Tanıtım Fragmanını Paylaştı…

0
Netflix platformunun yeni fantastik dizisi olan ve başrollerinde birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı 21 Laps Entertainment'ın bir Netflix prodüksiyonu olan Gölge ve Kemik 'in...
Merve Özbey Anne Oldu..

Merve Özbey ‘in En Mutlu Günü.. Anne Oldu…

mart-gibi

Mart Gibi “Zor Yollar” Tüm Dijital Platfromlarda!