Cumartesi, Nisan 17, 2021
Ana Sayfa Diziler Doğduğun Ev Kaderindir 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Savaş Barış'ın Zeynep'le Sevgili...

Doğduğun Ev Kaderindir 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Savaş Barış’ın Zeynep’le Sevgili Olmasını İstemiyor!

-

Tv 8’in büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Doğduğun Ev Kaderinder, 26. yeni bölümüyle 30 aralık çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Barış, Zeynep’i teselli eder. Cemile, Benal’le Mehdi’yi evlendirmeyi düşünür. Benal, Zeynep’e Cemile’nin kendisini Mehdi ile evlendirmeye çalıştığını söyler. Zeynep, Mehdi’nin Benal’e de kendisine davrandığı davranmasından endişe eder. Barış ile Zeynep, yakınlaşır. Doğduğun Ev Kaderindir 25. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Savaş, Barış’ın Zeynep’le sevgili olmasını istemiyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Savaş Barış’ın Zeynep’le Sevgili Olmasını İstemiyor!

Doğduğun Ev Kaderindir 26. bölüm 2. fragmanında; Mehdi, Zeynep’in doğum gününü hapishanede unutmuyor. Benal, ona kızını götürüyor. Cemile, hemen Mehdi ile Benal’in evleneceklerini ilan ediyor. Ancak Benal, Mehdi’yle evlenmeyi kabul etmiyor. Zeynep ile Barış’ın arasında yeni bir aşk doğuyor. Onların yakınlaşmasını gören Savaş, Zeynep’le kendisininde arkadaş olduğunu, onun da arkadaş kalacağını söyleyip emri vaki yapıyor.

İşte Doğduğun Ev Kaderindir 26. bölüm 2. fragmanı…

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 25. BÖLÜM ÖZETİ!

Mehdi, Zeynep’i kaçırmasından sonra Barış hemen polisi arar ve güvenlik kameralarını kontrol ettirir. Kameralardan, Zeynep, baygın bir şekildi Mehdi’nin kucağında Barış’ın evinden çıkarken görünür. Savaş, olanları duyup Barış’ı yanına çağırıp ondan Mehdi hakkında bilgi alır ve hemen sosyal medya üzerinden Zeynep’in fotoğrafıyla birlikte onun eski kocası tarafından kaçırıldığını paylaşır.

Savaş’ın, paylaşımını binlerce insan görüp mesaj ve fotoğraf göndermeye başlar. Sakine, perişan olur. Kızını bu hale getirenin kendisi olduğunu düşünüp vicdan azabı çeker. Mehdi, Zeynep kendisine geldikten sonra onu sevdiği için bunu yaptığını, onu annesine götüreceğini annesi ne derse kabulü olacağını söyler. Zeynep, onunla boşandığını onu sevmediğini söylese de Mehdi, kendisini sevdiğini bildiğini onun o işe başlamadan çok mutlu bir hayatları olduğunu söyler.

Ondan bir an evvel kurtulmak isteyen Zeynep, bir benzinlikte tuvalete inmek ister. Orada Zeynep, bir kadından yardım ister. Oda kabul etmez. Benzinde çalışan kişi hemen onları tanıyıp Savaş’a mesaj yazar. Savaş sayesinde Mehdi’nin yeri bulunur. Bu arada Benal’in sancıları tutar ve Sultan’ın kapısını çalar. Sultan ile Sakine, Benal’in bebeğini doğurtur.

Mehdi, polisleri görünce arabayı üzerilerine sürer. Ama son anda durup teslim olur. Mehdi, teslim olurken Zeynep, Barış’a koşup sarılır. Artık çocuğununda olduğunu öğrenen Mehdi, hapishanede Zeynep’in fotoğrafını yırtar. Zeynep’i asıl kurtaran kahraman Savaş, onu odasından çıkartmaya gelir. Tüm olayı çözen adam bir kenarda kalır ve Barış Zeynep’e aşık olduğunu ifade eder. O anları Savaş, camdan izler.

Doğduğun Ev Kaderindir 26. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mehdi Benal’le Evlenecek Mi?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

ebru-gundes

Boşanma Haberleri Sonrası Ebru Gündeş ‘ten Flaş Hamle

0
Geçtiğimiz gün Ebru Gündeş 'in Reza Zarrab'a açtığı boşanma davası gündeme bomba gibi düşmüştü. Gündeş hakkında çıkan haberlerin ardından yayın yasağı getirtti. Detaylar haberimizin...