Salı, Ocak 25, 2022
Ana SayfaKimdirDilara Koçak Kimdir?

Dilara Koçak Kimdir?

-

Ünlü diyetisyen Dilara Koçak Doğan Holding İcra Kurulu ile Doğan Yayınb Holding Yönetim Kurulu Üyesi Soner Gedik ile evlenip boşanan Dilara Koçak kimdir. Peki ünlü diyetisyen Dilara Koçak Kimdir? Nereli? Mesleki kariyeri nedir? Hepsi ve daha fazlası haberimizde…Bugün Doğan Ünlüler

Dilara Koçak Aslen Nerelidir? Dilara Koçak Şuan Kaç Yaşında? Dilara Koçak Hangi Burç?

Dilara Koçak aslen 1984 doğumlu Mersin’lidir. Şuan 34 yaşında ve

Dilara Koçak Kimdir?

Dilara Koçak 1994 yılında Hacettepe Ün. Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu. 1996 yılında aynı üniversite de yüksek lisans eğitimini de tamamlayarak Uzman Diyetisyen ünvanını aldı. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Yönetici geliştirme programını, 2002 yılına Boğaziçi Etkili Sunum ve Konuşma Teknikleri programını tamamladı. Halen Bilgi Üniversitesi Betül Mardin ile Halkla İlişkiler Sertifika programına devam etmektedir.

1994- 1999 döneminde çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 yıllarında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü Şefi olarak çalıştı, kendisi halen Amerikan Hastanesi Konsültan Diyetisyenidir.

Ünlü diyetisyen Dilara Koçak Doğan Holding İcra Kurulu ile Doğan Yayın Holding Yönetim Kurulu Üyesi Soner Gedik ile evlenip boşanmıştı.

Mesleki Kariyeri:

İstanbul Üniversitesinde Yönetici geliştirme programı, Boğaziçi Ünversitesi’nde Etkili Sunum ve Konuşma Teknikleri programı ile 2015 yılında ise Bilgi Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler Sertifika programını tamamladı.1994 – 1999 döneminde çeşitli hastanelerde klinik alanda ve yönetici olarak görev yaptıktan sonra 1999 -2004 yıllarında Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü Şefi olarak çalıştı,

2003 Ekim – 2004 Şubat tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde kendi alanı ile ilgili gözlemler yaparak bu yöndeki tecrübelerini güçlendirdi.

2004 yılında kurduğu kliniğinde şirketlerin ve şirket çalışanlarının beslenmelerine yönelik danışmanlık ile Türkiye’de yeni bir sektör açmış olan Koçak, ekibi ile birlikte hem bireylere hem de kurumlara danışmanlık hizmeti veriyor. Dilara Koçak ve ekibi Türkiye’deki birçok şirkete, yönetici ve iş adamına beslenme danışmanlığı yapıyor.

Smoothie Nedir? Nasıl Yapılır?

2008 yılında CNN Türk, 2010-2012 yılları arasında TRT, 2013 yılında Kanal D ekranlarına program hazırlayan ve sunan Dilara Koçak 2007 yılından beri Milliyet Gazetesi Sağlık yazarıdır aynı zamanda Hello, Women‘s Health ve CEO Life dergilerinde düzenli olarak yazılar yazmaya devam etmektedir.

Basılı Eserleri:

  • 2006 – İyi Yaşam Günlüğü
  • 2007 – Dilara Koçak ile İyi Yaşam
  • 2009 – Afiyetle Diyet
  • 2015 – Afiyetle Diyet (Yenilenmiş 5. baskı)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Hakan Sabancı Bu Kez De Derin Talu'yla Mı?

Hakan Sabancı Bu Kez De Derin Talu’yla Mı?

0
Aşk hayatıyla gündemden düşmeyen isimlerden olan Hakan Sabancı her gün başka bir isimle anılıyor. Geçtiğimiz günlerde Dilara Aksüyek ile birlikte olduğu iddia edilen Hakan...