Pazartesi, Temmuz 26, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Didem Soydan "Fantezi İçin Özel Aykkabılarım Var"

Didem Soydan “Fantezi İçin Özel Aykkabılarım Var”

-

Oyuncu Burak Deniz ile aşk yaşayan Didem Soydan, hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı. Didem Soydan “Fantezi İçin Özel Aykkabılarım Var” açıklamasıyla gündeme damgasını vurdu. İşte ünlü mankenin o açıklamaları;Didem Soydan’dan Çarpıcı İtiraflar

Güzel model Didem Soydan, Beauty Eurasia Güzellik Fuarının açılış gününde sahne aldı. Soydan burada kendisine ilişkin açıklamalar yaptı ancak özel hayatından ser verip sır vermedi. Sosyal medyada hakkınızda olumsuz yorumlar yapılıyor, bunlardan hiç rahatsız oluyor musunuz? sorusuna da cevap veren Didem Soydan, “6 yıldır fotoğraflarımı yoruma kapalı tutuyorum, o yüzden benim için hiç bir önemi yok” dedi.

Oyuncu Burak Deniz ile aşk yaşayan Soydan, özel hayatı hakkında ise, “Özel hayatımla ilgili konuşmuyorum biliyorsunuz, benden laf alamazsınız” diyerek soruları geçiştirdi.

Güzellik ile ilgili sırlarını açıkladığı sırada sigaradan dert yanan Soydan, “Sigara içtiğim için utanıyorum. Çünkü o kadar etkiliyor ki insanın cildini. Onun dışında uykuma ve beslenmeme çok dikkat ederim. Sigaraya bırakırsam benden iyisi yok” diyerek çarpıcı bir itirafta bulundu.

Didem Soydan: Ailem Benden Ümidi Kesti

Oyuncu Burak Deniz ile aşk yaşayan Didem Soydan, hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı. Ailesinin kendisine “Biliyorum sen evlenmeyeceksin ama çocuk yapsan” diye istekte bulunduğunu ifade eden Soydan, cinsel yönelimi ve fantezileriyle ilgili sorulara da cevap verdi.

Ünlü model Didem Soydan, Armağan Çağlayan’ın ‘Gör Beni’ programına katıldı. Samimi açıklamalar yapan Soydan ailesiyle yaşadığı bir diyalogu anlattı.

Soydan açıklamasında şunları söyledi: “Ailem benden ümidi kesti. Bana geçen gün şey dediler. ‘Biliyorum sen evlenmeyeceksin ama çocuk yapsan!’ Ben de dedim ki anne babasız nasıl büyüyecek? Onlarda dedi ki ‘Siz nasıl büyüdünüz biz bakarız.'”

Dik başlılığını annesinden aldığını söyleyen Soydan, Twitter’ı silmenin onu çok rahatlattığını da söyledi.

Didem Soydan’ın Yeni Paylaşımı Olay Yarattı

“Bu Konuda Gizlim Saklım Yok”

“Cinsel yönelimimi sorguladığım zamanlar oldu” diyen Soydan, “Bu konuda gizli saklım yok. Benim için bir önem arz etmiyor. Öğrendiklerimiz ve bize öğretilenler arasında uçurumlar var. Bu zamana dek ilişkilerim hep heteroseksüel kişilerle oldu. Ama mesela New York’tayken bir kız, bir erkek gibi peşime düştü. Onunla ilgili hiçbir şey beni ne duygusal ne de cinsel olarak çekti.” ifadelerini kullandı.

Didem Soydan “Fantezi İçin Özel Aykkabılarım Var”

Soydan, fantezisini de ilk kez açıkladı. Ünlü model, “Eve ayakkabıyla girmem. Ama fantezi için özel ayakkabılarım var. Zayıf yönlerimle onları göstermeyerek başa çıkıyorum. Annemden böyle öğrendim” sözleriyle şaşkına çevirdi.Burak Deniz Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Darp Edildiğini Söyledi Mekandan Açıklama...

Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun Darp Edildiğini Söyledi Mekandan Jet Açıklama…

0
Ece Erken, eşi ile birlikte Yıldız Tilbe'nin sahneye çıktığı bir yerde yemek yemişler ve hesap üzerine sitemde bulunduklarını sosyal medyada duyurmuşlardı. Hatta darb edildiklerini...