Ana SayfaDedikoduDerin Talu Sosyal Medyayı Salladı

İlgili Postlar

Derin Talu Sosyal Medyayı Salladı

Derin Talu sosyal medyayı salladı. Defne Samyeli’nin 17 yaşındaki kızı Derin Talu, sosyal medya hesabı üzerinden derin dekolteli karelerini paylaştı.

BU KARE BASILIR MI ARKADAŞ?

Bu konu, ne Cem Yılmaz ne Defne Samyeli, ne de Derin Talu ile alakalı. Bu konu, muhafazakârlık, ahlakçı anlayış ya da modern olmakla da alakalı değil. Bu konu 15 yaşındaki bir kız çocuğu, medya ve çifte standartla alakalı. Medya kadının cinsel meta haline getirilmesine karı ya, 15 yaşındaki bir kızın bu fotoğrafını basmanın bir açıklaması var mı?

Defne Samyeli’nin kızı Derin Talu’dan Cem Yılmaz hakkında ilk yorum!

Çocuk gelinlere karşı olduğunu söyleyen bir medya, bu kareyi basarak, genç bir kız üzerinden 15 yaş ve üzeri tüm kızları potansiyel gelin haline getirdiğini nasıl fark edemez acaba? Yarın 15 yaşındaki öğrencisine sarkıntılık ya da evlenme teklif eden öğretmene, 15 yaşındaki kıza sokakta laf atan ahlaksıza, nasıl laf edeceğiz bu fotoğraf bastıktan sonra? Derin bu resmi çektirebilir, kendi sosyal medya hesabından paylaşabilir, kendi tercihidir, hiçbirimizin laf etme hakkı olamaz. Ancak sosyal medyada böyle bir karenin yayınlanmış olması, onu alıp, sayfalara kocaman basmayı gerektirmez. Dedim ya, bu konu, muhafazakârlık, ahlakçı anlayış ya da modern olmakla alakalı değil. Bu kare tam da “Kendi kızımın fotoğrafı olsaydı basar mıydım?” diye sorgulanacak ve öyle karar verilecek bir kare

Derin Talu Sosyal Medyayı Salladı

Dikkatleri üzerine çeken Derin’in bu pozlarını bazı kullanıcılar beğenirken, bazı kullanıcılar ise eleştiri yağmuruna tuttu. Eski spiker ve Türkiye güzeli Defne Samyeli’nin Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Derin Talu, cesur paylaşımlarına yenisini ekledi.

Yaşına rağmen verdiği pozlarla eleştirilen Derin Talu’nun paylaşımına beğeni yağarken bazı takipçiler ise “Hâlâ 17 yaşında mısın?” diye sordu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler