Ana SayfaÜnlülerDeniz Çakır'ın İfadesi Ortaya Çıktı!

İlgili Postlar

Deniz Çakır’ın İfadesi Ortaya Çıktı!

Deniz Çakır’ın ifadesi ortaya çıktı! Gittiği bir eğlence mekanında yan masa oturan kadınlara sözlü tacizde bulunduğu iddia edilen Deniz Çakır’ın ifadesi ortaya çıktı. Genç kadınların şikayetçi olmasıyla hakkında soruşturma başlatılan Deniz Çakır, ifadesinde neler söyledi? İşte haberimiz hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar…

Deniz Çakır Adliye Çıkışı İlk Açıklamasını Yaptı!

Deniz Çakır’ın ifadesi ortaya çıktı!

Deniz Çakır’ın ifadesi ortaya çıktı! Gittiği bir eğlence mekanında yan masada oturan kadınlara sözlü tacizde bulunduğu iddia edilen Deniz Çakır, hakkında başlatılan soruşturma kapsamında bugün adliyedeydi.

İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde savcılığa ifade veren ünlü oyuncu, olay günü saat 19.00 sıralarında doğum günü kutlaması için arkadaşlarıyla birlikte bir eğlence mekanına gittiğini belirtti. Bir süre sonra iki kadının gelerek yan masalarına oturduğunu ifade eden Deniz Çakır, olayı şu şekilde anlattı:

Deniz Çakır, ifade vermek üzere bugün adliyeye geldi
Deniz Çakır, ifade vermek üzere bugün adliyeye geldi

Deniz Çakır kimdir?

‘Ne oluyor’ der gibi onlara baktım

“Bu kadınların bakışı ve hareketleri beni yargılar ve taciz eder şekildeydi. Ben yaptığım iş gereği insanların bana bakmasına alışkın olmama rağmen bu iki kadının davranışları sıradışı olduğu için rahatsız olmuştum. Sonra bu iki kadının arkadaşları da gelince bizden rahatsız olduklarını hissettirip arka masaya geçmeleri ve bana aynı şekilde bakmaları üzerine ben de ‘Ne oluyor’ der gibi onlara baktım. Bu şekilde böyle bir gerginlik oldu. Ancak sonrasında olayı önemsemeyip, masamıza döndük. Sohbet ettik.

‘Bizi mi çekiyorsunuz’ dediler

Fotoğraf çekilme esnasında arkadaki kadın grubu kendilerinin fotoğrafını çektiğimizi düşünerek, ‘Bizi mi çekiyorsunuz’ dediler. Biz de kendilerini çekmediğimizi söyledik. Hatta arkadaşım Hande Canar telefonu götürerek kendilerine gösterdi. Fotoğraflarının olmadığını görünce ikna oldular. Bir süre her iki masadaki kişiler kendi eğlencesine devam etti. Bu arada kafenin garsonlarından birine kendi fotoğraflarının alındığını söylemişler. Garson gelip bize söylediğinde almadığımız konusunda bilgi verdik.

Kadınların ısrarla fotoğraflarını aldığımızı söylemeleri nedeniyle telefonu hızlıca masaya koyduğumda camı kırıldı. Telefon evde. Size bugün ulaştıracağım. Sonrasında konu kapandı. Yarım saat sakin oturduktan sonra ayrıldım. Ayrılırken herhangi bir tartışma ya da olay çıkmadı. Ben kesinlikle anlattıklarım dışında kafeye girerken bu kadınlara bakarak alay eder tarzda euzü besmele çekip jest ve mimik hareketi yapmadım. Zaten bu kadınlar benden sonra kafeye geldiler.

Müştekilerin iyi niyetli olmadıkları kanaatindeyim

Yine bu kadınlara bağırarak ‘Ben Atatürkçü’yüm, burası Atatürk Türkiye’si Arabistan değil. Siz Arabistan’a İran’a gideceksiniz’ şeklinde herhangi bir cümle kullanmadım. Tüm hayatım boyunca ayrımcılık yapılmasına karşı durmuş bayanlar ile ilgili sosyal destek projelerinde yer almış bir insanım. Böyle bir konudan dolayı ifade vermek zorunda bırakıldığım için çok üzgünüm.

Olayın 30 Aralık 2018 tarihinde olmasına rağmen 4 Ocak 2019 tarihinde dilekçe verilmesi, kafeden ayrılırken herhangi bir tartışma ortamının olmaması ve olayın orada bitmiş olması hususlarını düşündüğümde müştekilerin iyi niyetli olmadıkları kanaatindeyim.

Arabistan kelimesinin geçtiği tek cümle kendi masamdaki arkadaşlarımın duyabileceği şekilde, içkili bir mekânda içtiğim içkiye, çektiğim fotoğrafa karışılıyor, yargılanarak bakılıyor, ‘Burası Arabistan mı? Atatürk Türkiye’si’ şeklinde söyledim. Ancak bu söylemi mi kesinlikle karşı tarafın duyacağı ses tonuyla ya da onlara hitaben söylemedim. Üzerime atılı suçlamaları kabul etmiyorum.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler