Ana SayfaDedikoduDeniz Akkaya'dan Selin Ciğerci Hakkında Hırsızlık İddiası!

İlgili Postlar

Deniz Akkaya’dan Selin Ciğerci Hakkında Hırsızlık İddiası!

Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci cephesinde sular durulmuyor! Geçtiğimiz günlerde Ciğerci hakkında yaptığı açıklamalar yüzünden zorunlu hapis cezasına çarptırılan Deniz akkaya’dan Selin Ciğerci hakkında hırsızlık iddiası geldi. İşte Deniz Akkaya’nın o iddiaları;

Deniz Akkaya Gündeme Mi Gelmeye Çalışıyor?

Bir dönem magazin dünyasını kasıp kavuran isimlerden biri olan Deniz Akkaya son günlerde skandal açıklamalarıyla gündemden düşmüyor. Daha önce çocukların medya malzemesi yapılmasını eleştiren Akkaya, Demet Akalın, Şeyma Subaşı ve Hadise hakkında da ağır sözler sarf etmişti. Sivri diliyle sıklıkla gündeme gelen Akkaya cezaevinden çıkar çıkmaz bir skandala daha imza attı. Çocukların haklarını savunacağını açıklayan eski manken, Tülin Şahin’i darp etmekle suçlanan Pedro de Noronha’yla bir araya gelmiş ve Noronha’nın açıklamarını basın açıklamasını Türkçe’ye çevirerek basın mensuplarına aktarmıştı. Bu olay sosyal medyada Akkaya’nın tutarsız davranışlar sergilediği ve amacının gündeme gelmek olduğu yönünde eleştirileri de beraberinde getirdi.

Deniz Akkaya’dan Skandal Sözler: “Hadise Onun Kocasından Hamile Kaldı”…

Cezaevinden Çıkan Deniz Akkaya İlk Defa Konuştu…

Cezaevinden çıkan Deniz Akkaya şu açıklamayı yapmıştı;

Buradan böyle dram hikayesi çıkarılacak bir durum yok. Topu topu 3 gün kaldım. Bu 3 gün bana hayatımda yaşayamayacağım bir deneyim ve gözlem fırsatı verdi. Ben 3 gün bol bol kitap okudum. Doğan Cüceloğlu ‘nun kitaplarını okudum” dedi.

“FETÖ İlişkileri ile ilgili biz randevularımızı Almıştık”

Ünlü model, “Takma ismiyle Selin Ciğerci, gerçek ismi Okan olan bir şahıs pedofili suçuyla özellikle yargılanmak üzere mahkemesi başlayacak kişi ki bunlar hep takma isimler kullanıyorlar. Ben bu kişiye konuşurken Okan diyeceğim gerçek ismi Okan çünkü. Ben hapisteyken konuşamamam için bir tedbir kararı aldırmaya çalışmışlar. Mahkeme böyle saçma bir olayın mümkün olmadığını söyledikleri için mahkemeler bu konuşmamda hiç bir sakınca görmediklerini söylemişler. Pazartesi itibariyle bu kişinin Tarlabaşı’ndan Londra’ ya uzanan ‘Cinderella’ hikayesinde, FETÖ ile ilişkileri olan herkesi şikayet ettikten sonra, naylon fatura işleri de var bunların, hepsini tek tek şikayet edeceğim. “Gayet paşalar gibi yattık çıktık. Dananın kuyruğu kopacak arkadaşlar. Zaten savcılıkta da bu FETÖ ilişkileri ile ilgili biz randevularımızı almıştık. Bunları konuşmamam için zaten tedbir aldırmış”

Deniz Akkaya kimdir?

Deniz Akkaya’dan Selin Ciğerci Hakkında Hırsızlık İddiası!

Akkaya bu seferde Selin Ciğerci’nin meşhur olmadan önce Harbiye’de bulunan bir eğlence mekanında yakın arkadaşının çantasından para çaldığını iddialarıyla gündeme geldi. Deniz Akkaya “Bu görüntüler mekanın kameralarına yansımış, hırsızlık anlarına ait görüntüler mevcut.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler