Cuma, Mayıs 14, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Deniz Akkaya: "Tuğba Özerk'e Acıyorum" Açıklaması

Deniz Akkaya: “Tuğba Özerk’e Acıyorum” Açıklaması

-

2016 senesinde Tuğba Özerk ve Deniz Akkaya arasında bir tartışma gündeme gelmişti. Tazminat için mahkemeye taşınan bu olayda Tuğba Ünsal haksız bulunmuş ve olay kapanmıştı. Geçtiğimiz gün ikili arasında yeniden yaşanan gerginliğe karşı Deniz Akkaya: “Tuğba Özerk’e Acıyorum” açıklaması yaptı.

Canlı Yayında Olay Çıktı

2016 senesinde Deniz Akkaya canlı yayında, Güney Kapani’ye “Kızının sevgilisiyle birlikte oldun mu?” sorusunu sorması ortalığı karıştırmıştı. Tuğbe Özerk annesine böyle bir soru yöneltilmesi karşısında olayı mahkemeye taşıyacağını belirtmiş ve ikili dava sürecine girmişti. Ancak bu olayda Özerk’in Deniz Akkaya’ya tazminat talebi reddedilmişti.

Tuğba Özerk’in Annesi Deniz Akkaya’dan Şikayetçi Oldu!

Fotoğrafa Yorum Yaptı Dava Getirdi

Öfkesi hala geçmeyen Tuğba Özerk, geçtiğimiz gün Deniz Akkaya’nın bulunduğu bir fotoğrafın altına Akkaya’ın artık yaşlandığı ve kötü alışkanlıklarından kızının etkilendiği ile ilgili bir yorum yaptı. “Sen kızı kamplara at orada burada patla… Davamı da canlandırıyorum tekrar… Mukocum kusura bakma sayfanı kirletti bu zavallı.” sözleri ise Deniz Akkaya’yı kızdırdı.

Tuğba Özerk Kimdir?

Deniz Akkaya: “Tuğba Özerk’e Acıyorum” Açıklaması

Olay karşısında Deniz Akkaya, Özerk’in defalarca dava açıp kazanamadığını söyledi. Yorumun avukata intikal ettiğini ve Özerk’in mahkeme karşısına çıkacağını belirten Deniz Akkaya “Dava da açmıyorum parası kalmadı artık acıyorum.” sözleri ise olayı iyice kızıştırdı.

Deniz Akkaya Kimdir?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Hazal Kaya: Çok Zorlandım, Çok Yoruldum Ama Hep Çok Sevdim

Hazal Kaya: Çok Zorlandım, Çok Yoruldum Ama Hep Çok Sevdim

0
Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinin set fotoğrafçısı Şinasi Serçe, sette çekilen fotoğrafı Instagram'da paylaşınca, Hazal Kaya da aynı fotoğrafı sayfasında yayınladı....
Defne Samyeli Yaza Hazır!

Defne Samyeli Yaza Hazır!

Onur Saylak ve Gözde Yılmaz'dan Nikah Fotoğrafı

Onur Saylak ve Gözde Yılmaz’dan Nikah Fotoğrafı

Demet Özdemir'den Duygusal Veda

Demet Özdemir’den Duygusal Veda Paylaşımı