Ana SayfaDedikoduDemet Şener'den Kızının Estetik Yaptırdığı İddialarına Yanıt

İlgili Postlar

Demet Şener’den Kızının Estetik Yaptırdığı İddialarına Yanıt

Miss Turkey 2022’de jüri koltuğuna oturan eski manken Demet Şener, geceye İbrahim Kutluay ile evliliğinden olan kızı İrem Kutluay ile katılmıştı. İrem’in değişimi ve güzelliği geceye damga vurgu. Sosyal medyada kızıyla fotoğraf paylaşan Şener’e kızının estetik yaptırdığı yazıldı. Demet Şener ise bu iddialara kayıtsız kalamadı. Demet Şener’den kızının estetik yaptırdığı iddialarına yanıt geldi. İşte o açıklamalar;

“Çok Komik Şeyler”

Bir lansmana katılan ünlü isim, konuyla ilgili; “Hediye Sevgililer Günü’nde geldi, herkes geç kaldı. Çok hoşuma giden, çok özel bir ressam yaptı. Öylesine bir resim değil o. Tolga’yı ve beni çok sevdiği için yaptı, normalde böyle bir şey yapmıyor. Bir tablo asılmış, o tabloda öpüşüyormuşsun… Çok komik şeyler bunlar. O yüzden hiç takılmıyorum ben” demişti.

“Şimdi Neredeyse Bu Yaşta Bir Kızım Var”

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Demet Şener (45), geçtiğimiz haftalarda Instagram’dan yaptığı paylaşımla hayranlarını adeta nostaljik bir yolculuğa çıkarmıştı. Yıllar önce objektif karşısında verdiği pozunu yayınlayan eski manken, siyah-beyaz fotoğrafına şu notu düştü:

İnce alınmış kaşlarım, o zamanlar modaydı… Kısa saçım, benimle bütünleşmiş dikenli tel dövmem… (2001 yılında sildirdim) Gençlik işte, hiç düşünmeden yapılan şeyler… Gerçi kalsaydı da olurdu. Şimdilerde aklımda deli fikirler… Bu dövmenin yerine daha büyük bir dövme yaptırmak. Yaş 19-20 sanırım, dergi çekiminden bir kare. Gençlik güzel de ben bu yaşlarımı daha çok sevdim. Ne istediğini bilen, olgun, kendini tam anlamıyla çözmüş bir kadın… Şimdi nerdeyse bu yaşta bir kızım, ondan biraz küçük de bir oğlum var. Hayattaki en büyük şanslarım… Çok şükür.

Geceye Kızıyla Birlikte Katıldı

1995 yılında Miss Turkey birincisi olan Demet Şener bu sene yapılan yarışmada jüri oldu. Şener Miss Turkey 2022’yi de kızı İrem Kutluay ile izledi. İbrahim Kutluay ile evliliğinden iki çocuğu olan Şener kızının gölgesinde kaldı. Annesinin boyunu geçen İrem Kutluay güzelliğiyle de adeta annesinin tahtına aday gibiydi.

Günlük yaşantısı ile ilgili sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlarda bulunan Demet Şener ve İbrahim Kutluay’ın kızı İrem’i görenler “Çok güzel”, “Abla-kardeş gibisiniz” yorumları yaptı.

Demet Şener’den Kızının Estetik Yaptırdığı İddialarına Yanıt

İrem’in eski fotoğraflarına bakıldığında bazı yorumlarda Demet Şener’in 16 yaşındaki kızının estetik yaptırdığı iddia edildi.

Demet Şener ise bu iddialara kayıtsız kalmadı. Kız hakkında yapılan yorum ve haberlere açıklık getirdi. Şener, bu iddialar karşısında “Kızımda estetik falan yok şaşırmasınlar” diyerek kızdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler