Ana SayfaKültür ve SanatMüzikDemet Evgar'dan İlk Single 'Nanay'...

İlgili Postlar

Demet Evgar’dan İlk Single ‘Nanay’…

2007de yer aldığı Rock Müzikalleri’nden bu yana, oyunculuk kariyerinin yanı sıra şarkı söylemeye ve müzikal projeler geliştirmeye devam eden Demet Evgar’ın ilk single çalışması “Nanay” müzik severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Sürpriz Single Detayları ise Haberimizde..

Başarılı Oyuncu Demet Evgar’ın İlk Single Çalışması “Nanay”…   

Sözü ve müziği usta sanatçı Sezen Aksuya ait olan  Nanay”, Aykut Gürelin yapımcılığında, İremrecords etiketiyle çıkıyor. Sezen Aksu imzalı ilk single’ını yayınlayacak olan Demet Evgara düzenlemede Murat Acar eşlik ediyor. Parçaya çekilen klibin yönetmen koltuğunda ise Yiğit Evgar yer alıyor.

Başarılı müzik adamı Aykut Gürel, Demet Evgar için şunları dile getirdi; “Kayıt seanslarına bir piyes rolü gibi yaklaştı. Stüdyoya geldikten sonra aranjmanları ve şarkı sözlerini öğrendi, şarkılarda yaratılan karakterlere yerleşti, sonra parçayı kaydetti ve bitti..” Demet Evgar’ın sesinin ise; “pürüzsüzden ve melankoliden geniş bir dokusal yelpazeye sahip” olduğunu kaydetti.

20 Kasımda Müzik Severler İle Buluşmaya Hazırlanıyor..

Söz ve müziği Sezen Aksuya ait Nanay”ı ilk dinlediği an , single yapma kararını verdiğini ifade eden Demet Evgar, şunları söyledi…

Demet Evgar: Yalnızlığa Övgü” 

”Nanay için tek bir şey söyleme hakkım olsa Yalnızlığa övgü” derim. Ne kıymetlidir yalnızlığımız, kendimizi tanımak icin ne önemli bir kapıdır. Ama bazen o kapıdan içeri  girmeye korkar bir yanımız, sevdiğimiz insanın kendisiyle baş başa kalmak istemesi bile korkutur bizi. Halbuki ilişki içinde de insanın yalnız kalma hakkı vardır, böylece hem kendini hemde ilişkiyi büyütür. Yalnız kalmadan kalabalık olamaz insan. O yüzden  kendinizin, sevdiğinizin yalnız kalmasına müsade edin arada. Molalar iyidir, iyileştirir insanı.” dedi.

Merakla Beklenen Nanay” 20 Kasım Cuma  Tüm Dijital Platformlarda!

Demet Evgar’ın daha önce Selen Öztürk, Serkan Keskin ve prodüktörlüğünü yürüttüğü Multitap ile yaptığı hafızalarda yer etmiş düetlerin yanı sıra  “Aile Arasında” filmindeki başarılı vokal performansı ve Fark Etmeden” şarkısı yorumu büyük beğeni toplamıştı.

Demet Evgar ‘dan Yeni Dizi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler