Cuma, Şubat 26, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Defne Samyeli'den Sert Çıkış: "Çok Ayıp"

Defne Samyeli’den Sert Çıkış: “Çok Ayıp”

-

Geçtiğimiz gün Nişataşı’nda ojektiflere takılan Defne Samyeli, eski sevgilisi Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ile ilgili soruya yanıt vermek istemeyince “Çok ayıp” sözleriyle çıkış yaptı. Defne Samyeli’yi bu kadar gerginleştiren soru neydi? İşte Detaylar..Defne Samyeli’den Aşk İtirafı!

Defne Samyeli’den Sert Çıkış: “Çok Ayıp”

Eski oyuncu yeni şarkıcı Defne Samyeli, geçtiğimiz gün annesi Sendegül Samyeli ile Nişantaşı’nda görüntülendi. Annesini bir ortopedi doktoruna götüren Defne Samyeli, görüntü almak isteyen basın mensuplarıyla ayak üstü sohbet etti. Ünlü şarkıcı, Cem Yılmaz  hakkında yöneltilen sorulara “Dünya gündemi değişti, sizin gündeminiz değişmedi” ifadeleriyle çıkıştı.

Defne Samyeli kimdir?

“Başka İnsanları Soracaksanız Anlaşma Bozulur”

Defne Samyeli magazincilerin sorularına cevap vermek için durunca yöneltilen sorular onu kızdırdı. Ünlü oyuncu’ya ilk “Tuğba Büyüküstün’ün Umut Evirgen’den ayrılma nedeni olarak adınız geçiyor. Ne düşünüyorsunuz?” sorusu soruldu. Sonrasında da Serenay Sarıkaya’nın havuz görüntüleri sorusu geldi.

Cem Yılmaz Kimdir?

“Dünya Gündemi Değişti Sizinki Değişmedi”

Magazincilerden yönlendirilen sorular karşısında gerginleşen Defne Samyeli; “Dünya gündemi değişti. Sizin gündeminiz değişmedi. Benimle ilgili sorular soracaksanız devam edelim konuşmaya. Başka insanları soracaksanız anlaşma bozulur. Çok ayıp, sizlere böyle soruları yakıştıramıyorum” dedi.

Defne Samyeli Kas Şovu Yaptı!.. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Oğuzhan Koç'un şarkısı Dijital Platformlarda...

Oğuzhan Koç’un Yeniden Yorumladığı “Deli Divane” Şarkısı Tüm Dijital Platformlarda…

0
Türk müzik sektörünün en önemli bestecilerinden biri olarak tarihe geçen Melih Kibar’ın ölümünün 15. Yılı adına hazırlanan “Mesaj” isimli 5 şarkılık EP 26...
kenan-dogulu-beren-saat

Kenan Doğulu ‘dan Beren Saat’e Romantik Kutlama

cilgin-sedat-demet-akalin

Çılgın Sedat ‘a Demet Akalın’dan Destek

aleyna-tilki

Aleyna Tilki Yeni Şarkısı ile Gündem Oldu