Ana SayfaÜnlülerDanla Bilic obezite ameliyatı oldu mu? Açıklama yaptı!

İlgili Postlar

Danla Bilic obezite ameliyatı oldu mu? Açıklama yaptı!

Danla Bilic obezite ameliyatı oldu mu? Açıklama yaptı! YouTuber Danla Bilic, obezite ameliyatı olduğu iddiaları ile gündeme gelmişti. Ameliyat iddialarının ayyuka çıkmasının ardından açıklama yaptı. Danla Bilic gerçekten obezite ameliyatı oldu mu? Danla Bilic ameliyat iddialarına ne yanıt verdi? Detaylar haberimizde…

Acun Medya Danla Bilic YouTube Videosuna Telif Attı

Danla Bilic obezite ameliyatı oldu

Makyaj videoları yayınlayarak ünlü olan Dnala Bilic’in obezite ameliyatı olduğu iddia edilmişti. Danla Bilic’in fazla kilolarından rahatsız olduğu, hatta artık psikolojisinin bozulduğu ve kendini kötü hissettiği için mide ameliyatı olmaya karar verdiği, bu kararla birlikte ameliyat olduğu ve hastanede dinlendiği iddia edilmişti.

Danla Bilic kimdir?

Danla Bilic’ten ameliyat açıklaması

Danla Bilic, obezite ameliyatı olduğu haberlerinin ayyuka çıkmasının ardından sonunda beklenen açıklamayı yaptı. Ameliyat haberlerini doğrulayan Danla Bilic, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda konuya açıklık getirdi. Danla Bilic açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Hello, hemen konuya girmem gerekirse, okuduğunuz şey doğru ve geçmiş olsun mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Ameliyat oldum. Çünkü her ne kadar yansıtmasam da içten içe bu raddeye geldiğimin daha doğrusu getirildiğimin farkına vardım. Böyle bir şeyi normalleştirmemek, basitleştirmemek, küçük takipçilerime örnek olmaması için de söylemek istemedim. Saklı tutmak istememin tek amacı budur. Malesef ki zor bir dönem geçirdiğim bu hastane günlerinde yine hastane çalışanlarından birkaç düşüncesiz kişinin magazin sayfalarına yazması ile gizli kalamadı.

Her hali ile çok mutlu bir kızken dışarıda insanların fotoğraflarımı çekip olay yaratmalarından, sürekli bir yerlerimi saklamaktan çok bunaldığımı fark ettim. Duygusal olduğuma bakmayın eminim çok daha güzel günler beni bekliyor.

Bu zor günlerde eleştirmek yerine yanımda olmanızı istiyorum. Canım doktoruma da sabrı için çok teşekkür ediyor ve gelen 847487 mesaj yüzünden özür diliyorum.

Danla Bilic çok popüler

Danla Bilic ya da gerçek ismi ile Neslihan Damla Akbilir, YouTube’deki kanalında yayınladığı makyaj videoları ile büyük bir üne kavuştu. Danla Bilic’in kanalı, en çok takip edilen ve izlenen kanallar arasında kısa sürede yerini aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler