Magazin Haberleri » Diziler » Çukur Dizisinin Evde Kal Bölümü Yayınladı!
Çukur Dizisinin Evde Kal Bölümü Yayınladı
Çukur Dizisinin Evde Kal Bölümü Yayınladı

Çukur Dizisinin Evde Kal Bölümü Yayınladı!

Show Tv’nin, pazartesi günleri izleyicileri ekranlara kilitleyen dizisi Çukur dizisi virüs salgını nedeniyle tedbir amaçlı diğer diziler gibi çekimlerini durdurdu. Ancak dizinin oyuncuları evde kaldıkları günlerde birbirlerine bağlanarak iki bölümlük bir karantina günleri videosu çekti. Aras Bulut İynemli’nin başlatıp dizinin diğer oyuncularına bağlandığı video bu akşam ekranlarda da geldi. Çukur dizisinin evde kal bölümü yayınlandı.


Pazartesi Dizileri 2020

Çukur Dizisinin Evde Kal Bölümünde Neler Oldu?

Aras Bulut İynemli, videoyu başlatarak ilk kez böyle bir şey yaptığını dile getirip, dizi oyuncularına canlı olarak bağlandı. Aralarında oyunlar oynayarak keyifli vakit geçirdiler. Dizi karakterlerini üç haftadır göremeyen takipçileri ise onları böyle bir platformda da olsa görmekten çok mutlu oldular.

İşte Çukur Evde 1. bölümü….

İşte Çukur Evde 2. bölümü…

ÇUKUR 3. SEZON 25. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Gazeteci Emir, Çağatay’ın ailesi hakkındaki bildiklerini Yamaç’a anlatır. Onun babası ve üvey kardeşi olduğunu, babasının aslında Osmanlı soyundan gelmediğini Afyonlu olduğu anlatır. Yamaç, mahalleyi sonunda uyuşturucudan temizler. Tedavi görmesi gerekenleri tedavi ettirir. Mahallede büyük bir ziyafet verir.

Bu arada Karaca, gizli gizli Azer’le buluşmaya devam eder. Bunu fark eden Yamaç, Karaca’nın peşine Celasun’u takar. Celasun, onların buluştuğunu görüp Yamaç’a iletir. Yamaç’ta Karaca’yı Celasun ile evlendirmeye karar verdiğini açıklar. Yamaç, gazeteci Emir ve polis Erkan’ın yardımıyla Çağatay’ın büyük bir sevkıyat için Boris’le buluşacağını öğrenir.

Çağatay, baskından 12 saat öncesinde Yamaç’ı arayıp ondan Cumali’yi istemişti. Yamaç, Boris’i buluyor ancak onun ölmesiyle yerine Vartolu geçer. Çağatay, Boris yerine karşısında Vartolu’yu görünce tuzağa düştüğünü anlar. Polisler gelip Çağatay’ı tutuklar. Çağatay, kendisini aklayıp hapse girmekten kurtulur.

Babasının emanetlerini üvey kardeşi Arık Böke’ye veren Çağatay, ondan sadece bir süreliğine yerine geçmesini ister. Ayrıca Çağatay, Arık’a Efsun’dan uzak durmasını ve ona bir zarar gelmemesi konusunda onu uyarır. Arık, elini kolunu sallayarak Çukur’a gider. Kahveye girip Yamaç’la görüşmek istediğini söyleyip onu bekler. Yamaç, kahveye gittiğinde Arık kendisini tanıtır. Arık’ın gelmesi dengeleri değiştirecek mi?


Çukur Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Rüya'nın Annesi Neden Akif Hocanın İsmini Veriyor

Öğretmen 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Rüya’nın Annesi Neden Akif Hocanın İsmini Veriyor?

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Öğretmen, 7. yeni bölümüyle 25 ekim pazar günü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir