Ana SayfaDizilerÇukur 4. Sezon 39. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yamaç Ölüyor Mu?

İlgili Postlar

Çukur 4. Sezon 39. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yamaç Ölüyor Mu?

Show Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Çukur, 4. sezon 38. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin bir bölüm sonra final yapacak. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Amca Cumali, mahalleyi ele geçiriyor. Orada yaşayanları rehin alıyor. İki taraf büyük bir çatışmaya giriyor. Vartolu yaralanıyor. Teslim ola Yamaç, ölüyor mu?

Pazartesi Dizileri 2020

Yamaç Ölüyor Mu?

Çukur 4. sezon 39. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Şahram, çetesiyle birlikte mahalleyi basıyor. Salim, öldürülüyor. Mahalle, karanlığa bürünüyor. Amca Cumali, tüm mahalleyi, orada yaşayanlarla birlikte ele geçiriyor. Mahalleliye, orayı yıkacağını onlara on beş gün süre verdiğini söylüyor.

ÇUKUR 4. SEZON 38. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Çatışmada, Vartolu yaralanıyor. Efsun, kendi elleriyle ona bakıyor. Amca Cumali, İdris Koçovalı’nın mezarına gidip onunla konuşuyor ve hırsını alamayıp onun mezarını parçalıyor. Yamaç, tüm aileyi bir araya getiriyor ve Akın’ı, kadın ve çocukların başına bırakıyor.

Kendileri ise, amcasının adamlarıyla mücadele etmek için plan yapıyor. Mahalleye ulaşamadığı için, onlara görüntülü mesaj gönderiyor. Amcaları ise, onun görüntüsünü yok etmeye çalışırken Yamaç, mahalleliye mesajını vermeyi başarıyor.

Amca Cumali, Yamaç’ın sakladığı ailesinin evine kurşun yağdırıyor. Onlar ise kaçıp Efsun’un babaannesinin evini bulup oraya yerleşiyor. Mahallenin kadın ve kızlarını ele geçiren Amca Cumali, onları bir araya toplayıp, Şahram’ın adamlarının isteklerini yapmalarını istiyor.

Yamaç, mahallenin kadın ve kızlarını onun elinden kurtarmak için amcasına teslim oluyor. Vartolu ile Cumali, durumu öğreniyor. Meke Aliço’dan, Yamaç’ı götürdükleri yeri Cumali ile Vartolu’ya söylüyor.

Yamaç’ın, eli kolu bağlanıyor. Şahram, onun karşısına geçip kendisini tanıtıyor. Amca Cumali, Sultan’ın fotoğrafının karşısında içki içmek istiyor. Ona getirilen içkiden bir yudum aldıktan sonra yere düşüp bayılıyor.

Ayşe, kızının intikamını almak için amca Cumali’nin yanına gidiyor. Onu, baygın halde yerde bulup, kızını nasıl öldürdüğünü sorup ondan kızının intikamını almaya çalışıyor. Şahram ise, Yamaç’ı bir havuzun kenarında ona, babasının nasıl öldürüldüğünü anlatıyor ve onu havuza atıyor.

Vartolu ile Cumali, Yamaç’ın tutulduğu yeri öğrenip orayı buluyor. Ama gittikleri yerin orası olmadığını anlıyorlar. Yamaç ise, suyun altına gömülüyor.

Çukur 4. Sezon 38. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Saldırıda Koçovalılardan Kim Ölüyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler