Ana SayfaDizilerÇukur 4. Sezon 38. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Saldırıda Koçovalılardan Kim Ölüyor?

İlgili Postlar

Çukur 4. Sezon 38. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Saldırıda Koçovalılardan Kim Ölüyor?

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 38. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Amca Cumali, Şahram ve adamlarıyla birlikte Çukur’da yaşayan insanları ele geçirir. Çukur’u kapatıp on beş gün içinde herkesin orayı terk etmesini ister. Amca Cumali, Çukur’u yıkmayı planlarken Yamaç, mahsur kalanlara mesaj iletir. Çukur 4. sezon 38. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Saldırıda Koçovalılardan, kim ölüyor?

Pazartesi Dizileri 2020

Saldırıda Koçovalılardan Kim Ölüyor?

Çukur 4. sezon 38. bölüm 2. fragmanında; Koçovalı kardeşler, Cumali amcalarıyla savaşmak için Akın’ı evdekileri korumak için bırakıyor. Büyük bir çatışma oluyor. Amca Cumali’nin adamları Koçovalıların kadın ve çocukları olan evine de saldırıyor. Sultan da silahını çekiyor. Saldırıda biri ölüyor. Evde ölen kişi Sultan mı?

İşte Çukur 4. sezon 38. bölüm 2. fragmanı…

ÇUKUR 4. SEZON 37. BÖLÜM ÖZETİ!

Amca Cumali, helikopterle kaçıp gizli bir eve yerleşir. Şahram’ı çağırıp onlardan intikam almak için zaman kollar. Onların, kendisini korkup kaçtığını zannetmelerini ister. Hiç ummadıkları bir anda karşılarına çıkıp onlardan intikam almayı bekler.

Yamaç, ağabeylerini kahvede toplar. Onlara, Kulkan’ın videosunu tekrar izletir. Bundan sonra Çukur’da, silah ticareti yapmalarına gerek olmayacağını, artık kan dökülmeyeceğini söyler. Erdenet’lerin ve Baykal’ın mallarının üzerine çöken amcalarından o şirketleri geri almak için harekete geçirler.

Bir kimya fabrikası, kargo şirketi ve Baykal’ın galerisini bulup oraları geri alırlar. Çukur’da yaşayanları oraya işçi olarak yerleştirirler. Sultan, Efsun’dan gizli Masal’ı sever. Efsun bilse de sesini çıkarmaz. Sultan, bir tencere yemek yapıp oğullarının olduğu eve gider.

Yamaç, annesini masaya buyur eder. Efsun, Sultan’ın masaya oturmasına karşı çıkmaz. Ayşe, kızının ölümünü unutamaz. Vaktini hep yatakta geçirir. Yamaç, Efsun’a yüzük alıp evlenme teklif eder. Ona bir düğün hazırlar. Tüm aile Efsun ile Yamaç’ın düğününde eski günlerdeki gibi bir araya gelip eğlenirler.

Yasmin, hamile olduğunu anlayıp Akın’a baba olacağının müjdesini verir. Akın, amcasının düğününde herkese baba olacağını açıklar. Kardeşler halay çekip eğlenir. Düğün bittikten sonra herkes evlerine dağılır.

Yamaç, Efsun da yanındayken arabasıyla silahlı saldırıya uğrar. Hemen Efsun’u arabadan indirip diğer kadın ve çocuklarla birlikte emniyetli bir eve yerleştirir. Daha sonra kardeşlerin karşısına Şahram ve adamları çıkar. Şahram, Koçovalı kardeşlerin gözü önünde Salim’i vurup öldürür.

 Çukur 4. Sezon 38. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç Çukur’da Mahsur Kalanlara…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler