Ana SayfaDizilerÇukur 4. Sezon 37. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yamaç'ın Düğünü Kanlı Mı...

İlgili Postlar

Çukur 4. Sezon 37. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yamaç’ın Düğünü Kanlı Mı Bitiyor?

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 37. yeni bölümüyle 24 mayıs pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Koçovalı kardeşler amcalarını mahalleden uzaklaştırmayı başarır. Yamaç, Cumali’nin elini öper. Vartolu ile Yamaç, amcasının adamlarının kökünü kazımak için bir plan yapar. Amca Cumali, onlardan intikam almak plan yapar. Çukur 4. sezon 37. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yamaç’ın düğünü kanlı mı bitiyor?

Pazartesi Dizileri 2020

Yamaç’ın Düğünü Kanlı Mı Bitiyor?

Çukur 4. sezon 37. bölüm 2. fragmanında; Yamaç, Efsun’la evleniyor. Amca Cumali, son kozunu kullanmak için bir adam tutup onların üzerine salıyor. Çukur’dan bir kişi daha hayatını kaybediyor.

İşte Çukur 4. sezon 37. bölüm 2. fragmanı…

ÇUKUR 4. SEZON 36. BÖLÜM ÖZETİ!

Karaca’nın cesedi bulunur. Ayşe, acı haberi alır. Akın, ablasının gömüldüğü yere gidip sinir krizleri geçirir. Vartolu, tüm olanlardan kendisini suçlu tutup, ailesinin başına daha fazla bela getirmemek için ortadan kaybolur.

Karaca’nın cenazesi gömülür. Ayşe, gözyaşları içinde kızının mezarına kanlı gelinliğini koyar. Sultan, Ayşe’yi teselli etmeye çalışır. Cumali, amcasının uyuşturucu sevkıyatı yaptığı yeri öğrenip tek başına gitmek ister. Yamaç, onu yalnız bırakmaz. Malların tutulduğu yerde çatışma olur.

Damla, mahalleden adamları toplayıp arabalarla oraya götürür. Amca Cumali’nin adamlarını alt eden Koçovalı kardeşler, onun uyuşturucularını ateşe verir. O anları amcanın adamı görüntüleyip ona gönderir. Yamaç, Vartolu’yu bulup onunla konuşur.

Olanlardan onun suçu olmadığını, insan olduğunu ve her insanın hata yapabileceğini söyler. Vartolu, amca Cumali’nin hesabını kesmek için Yamaç’tan araba ister. Yamaç, onu ikna eder ve hep birlikte amcalarının yerini bulmak için bir araya gelirler. Tüm Koçovali kardeşler aynı çatı altına yerleşir.

Ayşe’de, Murtaza’yı terk edip oraya gider. Koçovalılar, bir araya gelip amcalarının adamını bulup kendilerini ona götürmesini ister. Nedim, amca Cumali’ye yerlerini bulduklarını söyler. Amca Cumali arka kapıdan kaçar. Koçovalı kardeşler arayı takip eder. Ancak, arabanın içinden amcaları çıkmaz.

Sadece Nedim, çıkar. Amca Cumali, gittiği yerdeki adamlarına daha fazla adam getirmelerini ister. Vartolu, Nedim’i bir kaç yerinden bıçaklayıp yaralar. Daha sonra Nedim’i, Meke’ye konuşturması için bırakır. Dışarı çıkıp onun kaçmasını beklerler.

Nedim, yaralı bir şekilde oradan kurtulup amca Cumali’nin saklandığı yere gider. Koçovalı kardeşler onu takip edip amcalarının yerini bulur. Yamaç, arabasının müziğini sonuna kadar açar. Amcası sesi duyup kendisini bulduklarını anlar. Koçovalı kardeşler amcasının adamlarıyla kavgaya tutuşur.

Amca Cumali, zaman kazanıp helikopter çağırıp oradan kaçar. Vartolu, içeri girdiğinde Nedim’i alnının ortasından vurup öldürür.

Çukur 4. Sezon 37. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Koçovalı Kardeşler Kökten Değişime…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler