Çarşamba, Haziran 16, 2021
Ana Sayfa Diziler Çukur 4. Sezon 36. Bölüm Ön İzleme Yayında! Yamaç Karaca'nın Ölümüyle Kahroluyor!

Çukur 4. Sezon 36. Bölüm Ön İzleme Yayında! Yamaç Karaca’nın Ölümüyle Kahroluyor!

-

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 36. yeni bölümüyle 10 mayıs pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Vartolu, Cumali amcasının kendisinin beynini yıkadığını anlamak istemez. Yamaç’ın, izlettiği videoyla onun Karaca’nın katili olduğunu anlar. Vartolu ile Yamaç, Karaca’nın mezarını bulur. Çukur 4. sezon 36. bölüm ön izleme yayınlandı. Yamaç, Karaca’nın ölümüyle kahroluyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Yamaç Karaca’nın Ölümüyle Kahroluyor!

Çukur 4. sezon 36. bölüm 1. ön izlemesinde; Yamaç, Efsun’un yanına gidip ona Karaca’nın cesedini gördüğünü, onun boğarak öldürüldüğünü göz yaşları içinde anlatıyor. Abisinin emanetine sahip çıkamadığı için de kendisini suçluyor.

İşte Çukur 4. sezon 36. bölüm ön izleme…

ÇUKUR 4. SEZON 35. BÖLÜM ÖZETİ!

Yamaç, Emmi’yi ölmeden bulur. Emmi Yamaç’a, Çukur’u emanet ettiğini söyleyip hayatını kaybeder. Onun ölümü tüm mahalleyi büyük bir hüzne boğar. Yamaç, Emmi’in öldüğü yerde sadece bir mektup parçası bulur. Amca Cumali, kendisini Afganistan’da gösterip olacakları uzaktan izler.

Vartolu, Emmi’nin cenazesinde kardeşleri tarafından dışlanır. Çok güvendiği amcası da ortalıklarda olmayınca, iyice kendisini kötü hisseder. Akın Yasmin’e, o gece neler olduğunu sorar. Yasmin, bir el silah sesi duyduktan sonra, Karaca’yı amcanın boğduğunu anlatır.

Akın, evin her yerini arayıp kurşun kovanı arar. Amca Cumali, geriden Çuikur’u karıştırıp kardeşleri birbirine öldürdükten sonra geri dönmeyi planlar. Ayşe, her gece kızını rüyasında görür ve kendisinin üşüdüğünü söyler. Daha fazla dayanamayan Ayşe, eve gidip kızını bulmalarını ister.

Vartolu, yine Yamaç’a karşı amcasını savunur. O gelince Çukur’da silahların patladığını söyler. Yamaç, Kulkan’ın ölmeden önce çektiği videoyu eline geçirir. Vartolu’ya ve mahalleliye, amca Cumali’nin gerçek yüzünü göstermek için meydanda videoyu herkese izletir.

Vartolu, bunca yıl nasıl aldatıldığını anlar. Sinir krizleri geçiren Vartolu, kahveye düzenlenen saldırıyı da amcasının yaptığını anlar, onun Karaca’yı da öldürdüğünden emin olur. Hemen, arabaya binip gider. Yamaç’da, onunla gider. Vartolu, amcasının tüm adamlarını vurup Ahmet’e ulaşmaya çalışır. Önüne kim çıkarsa vurur.

Amca Cumali, Nedim’den her şeyi bilen Ahmet’i, hemen kaçırmasını ister. Vartolu, Ahmet’e yaralı bir şekilde bulur. Ondan, Karaca’nın yerini ister. Ahmet, Vartolu ile Yamaç’a, orman içinde bir mezar gösterir.

Kendisini yıllardır kandıran amcasının hem Emmi’nin hem de, yeğeninin katili olduğunu anlayan Vartolu, büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Mezarı, kendi elleriyle açıp Karaca’nın kolundaki dövmeyi görür.

 Çukur 4. Sezon 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Vartolu İle Yamaç Karaca’nın…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Cihan Talay ve Gürhan Altundaşar ÇGH'den Neden Ayrıldı?

Cihan Talay ve Gürhan Altundaşar ÇGH’den Neden Ayrıldı?

0
Çok Güzel Hareketler 2 oyuncu ekibinde 2 ayrılık yaşandı. Cihan Talay ve Girhan Altundaşar ekibin oyuncu kadrosundan ayrıldı. Bu ayrılığın ardından yaşanan gelişmeler gündem...
Boğaç Aksoy Sağlık Durumu Hakkında Açıklama Yaptı

Boğaç Aksoy Sağlık Durumu Hakkında Açıklama Yaptı

Kırmızı Oda Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak

Kırmızı Oda Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Kardeşlerim Dizisinin Sevenlerine Müjdeli Haber

Kardeşlerim Dizisinin Sevenlerine Müjdeli Haber Geldi!