Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Diziler Çukur 4. Sezon 28. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sünnet Düğünüyle Koçovalı Kardeşler...

Çukur 4. Sezon 28. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sünnet Düğünüyle Koçovalı Kardeşler Kenetleniyor!

-

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 28. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Yamaç, Masal’a onun babası olduğunu söyler. Efsun, hala yaşadıklarının etkisinden kurtulamaz. Yamaç, onu sakinleştirip bir daha böyle şeylerin yaşanmayacağına ona söz verir. Çukur 4. sezon 28. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sünnet düğünüyle Koçovalı kardeşler kenetleniyor.

Sünnet Düğünüyle Koçovalı Kardeşler Kenetleniyor!

Çukur 4. sezon 28. bölüm 2. fragmanında; Vartolu, oğlunun düğününde tüm aileyi bir araya getiriyor. Onların bir araya gelip güçlenmesi Amca Cuma’liyi rahatsız ediyor. Düğünde eğlenen Yamaç ile Cumali, amcalarına karşı kadehlerini kaldırıp ona, meydan okuyor.

Çukur 4. sezon 28. bölüm 2. fragmanı…

ÇUKUR 4. SEZON 27. BÖLÜM ÖZETİ!

Yamaç, amcasını huzursuz etmek için eline bir sandalye alıp karşısına oturup saatlerce ona bakar. Daha sonra Aliço’nun evinin yerindeki restorana gidip oturur. Tüm müşteriler Yamaç’ı görünce bir bir kaçar. Yamaç, adamla konuşup oranın Aliço’nun yerinin olduğunu isterse ona başka bir yer ayarlayacağını söyler.

Daha sonra Yamaç, elindeki sandalyeyle evine gider. Dışarıdaki korumalar onu içeri almaz. Bunun amcanın emri olduğunu söylerler. Yamaç, arabayla içeri zorla girip annesinin karşısına çıkar. Ona, Çukur’un babasının kendilerine emanet olduğunu, amcasının mahalleyi bu hale getirene kadar onun nerede olduğunu sorar.

Sultan, Cumali’nin hapiste onun ise ortalarda olmadığını söyler. Yamaç, içeri girip eşyalarını alıp Cumali abisinin evine gider. Amca Cumali, uyuşturucu sevkıyatı için İdris’in arkadaşının kapısını çalar. Adam onunla işi olmayacağını söyleyip teklifini ret eder. Yamaç’la Cumali’yi yanına çağırıp durumu onlara anlatır.

Onlara amcalarının yapacağı sevkıyatının gününü ve saatini bildiğini, kendisinin sevkıyatının da başına bir şey gelmeden getirmek için onlardan yardım ister. Yamaç, sadece dört kişiyle amcasının sevkıyatını baltalamak için bir plan yapar. Önce, Ayşe’yle konuşup Murtaza’dan sevkıyatın nereden nereye gittiğini öğrenmesini ister.

O da öğrenip Yamaç’a sevkıyatının güzergahını anlatır. Ama önce, Efsun’un tutulduğu eve gider. Bu arada Vartolu, oğluna sünnet düğünü yapmak için hazırlık yapar. Oğlunun istediği üzerine Medet’in yanına gidip oğlunun kirvesi olmasını ister. Vartolu ile Medet, barışmasalar da birlikte alış veriş yaparlar.

Nizam, Yamaç’ın tekrar gelmesinden korktuğu için güvenlikleri artırır. Yamaç, tüm güvenlikleri aşıp Nizam’ı bulur. Nizam’ın, Efsun’a şiddet yaptığı eline defalarca kez kurşun sıkar. Oradan kızıyla Efsun’u alıp çıkar.

Çukur 4. Sezon 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç Kızına Kavuşuyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Demir'den Züleyha'ya Büyük Sürpriz

Bir Zamanlar Çukurova 92. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Demir’den Züleyha’ya Büyük...

0
Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 92. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Sevda, Ümit’in kızı olduğunu öğrenince düşüp bayılır. Fikret,...
burak-sergen

Burak Sergen ‘in Sağlık Durumu Nasıl?

RTÜK-CEZA

RTÜK Dizilere Ceza Yağdırdı