Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Diziler Baraj 31. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Halit Meryem'in Cesedini Buluyor Mu?

Baraj 31. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Halit Meryem’in Cesedini Buluyor Mu?

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Baraj, 31. yeni bölümüyle 16 mart salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Bahar’ın karşısına, kardeşi olduğunu söyleyen bir kız çıkar. Ondan kendisini, Nehir’in evine sokarsa ona ajanlık yapacağını söyler. Kız, Nehir ile Zerrin’in konuşmalarından onun hamilelik yalanı uydurduğunu duyar. Bahar, durumu öğrenip Nehir’in yüzüne vurur. Baraj 31. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Halit, Meryem’in cesedini buluyor mu?

Salı Dizileri 2020

Halit Meryem’in Cesedini Buluyor Mu?

Baraj 31. bölüm 2. fragmanında; Tarık ile İbrahim, Meryem’in cesedini tekrar eve getirip dondurucunun içine yerleştiriyor. Halit, Zahra’ya yemeğe geliyor. Dondurucunun çok ses çıkartmasından rahatsız olup açıp içine bakıyor.

İşte Baraj 31. bölüm 2. fragmanı…

BARAJ 30. BÖLÜM ÖZETİ!

Tülay hanımın, cenaze töreninden sonra eve esrarengiz bir kız gelir. Bahar’a, kim olduğunu daha sonra konuşmak istediğini söyleyip evden ayrılır. Annesinin ölümünden sonra Bahar, Nehir’i evde görmek istemez ve onlardan hemen evden gitmelerini ister.

Bahar, Nehir’e eğer evden giderse ona Mert’in velayetini vereceğini söyler. Nehir, Mert’in velayetini duyunca hemen Bahar’ın teklifini kabul eder. Nereye gideceğini bilemeyen Nehir’le kapıda Tarık karşılaşır ve onları alıp evine götürür. Nazım, Nehir’i ve oğlunu Bahar’ın kovduğunu öğrenir. Bahar’a, bunu yaptığı için çok kızar.

Nazım, bir adam tutup Nehir’le Tarık’ın fotoğraflarını çektirir. Nehir, Nazım’ın adamını tanıyıp ona Tarık’la samimi bir şekilde poz verir. Nazım, eline geçen fotoğrafları görünce kıskançlıktan deliye döner.

Nazım, Nehir ile oğlunu eve getirir. Bahar, onların eve geldiğini görünce dışarı çıkıp gider. Nazım, peşinden gider. Bahar’ın karnı ağrır ve Nazım onu, hastaneye götürür. Doktor ona, dış gebelik olduğunu söyler. Bahar, doktorun vereceği ilacı içmek istemez.

Dışarı çıktıktan sonra Nazım’a, bir sorun olmadığını söyler. Ertesi gün Nehir, Bahar’ın duyacağı şekilde Zerrin’le konuşur. Nazım’la iş yemeğine çıkacağı halde, onunla özel görüşecekmiş gibi yapar. Bahar, oraya girip Nazım’a kendisini nasıl aldattığını sorar. Onların iş yemeğinde olduğunu öğrenince, Nehir’in oyununa geldiğini anlar.

Zahra, karşısında Halil’i görünce düşüp bayılır. İbrahim’de, bayılmaktan beter olur. Daha sonra onun Halil değil, Halil’in ikiz kardeşi, Halit olduğunu anlarlar. Halit, bir an olsun Zahra’nın kapısının önünden ayrılmaz. Zahra, Tarık ve İbrahim, Meryem’in cesedine makyaj yapıp arabaya bindirirler.

Ama yolda, polis çevirmesine yakalanırlar. İbrahim, Meryem’in şeker hastası olduğunu söylemesiyle polis, onlara hastaneye kadar eşlik eder.

 Baraj 31. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Bahar Nehir’in Hamilelik Yalanını Öğreniyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Tarihi Belli Oldu

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın Nikah Tarihi Belli Oldu

0
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın nikah tarihi belli oldu. Pandemi nedeniyle bir aksilik olmazsa çift yakında dünya evine girecek. İşte detaylar; Keşke Ben de Aşık...
Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu