Ana SayfaDizilerÇukur 4. Sezon 23. Bölüm Ön İzleme Yayında! Kulkan Yamaç'ı Afganistan'da Bir...

İlgili Postlar

Çukur 4. Sezon 23. Bölüm Ön İzleme Yayında! Kulkan Yamaç’ı Afganistan’da Bir Hücreye Kapatıyor!

Show Tv’nin  fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 23. yeni bölümüyle 8 şubat pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Yamaç, Efsun’u annesinin gönderdiğini öğrenir. Vartolu, tüm intikamını alıp amcasıyla dönmeye çalışırken büyük bir saldırıya uğrar. Akın ile Yasmin’le evlenir. Yamaç, Efsun’u bulmak için tüm Çukur’u seferber eder. Yamaç, Kulkan’ın tuzağından geçer. Ancak, bulduğu kadın Efsun değildir. Çukur 4. sezon 23. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Kulkan, Yamaç’ı Afganistan’da bir hücreye kapatıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Kulkan Yamaç’ı Afganistan’da Bir Hücreye Kapatıyor!

Çukur 4. sezon 23. bölüm ön izlemesinde; Kulkan, Yamaç’ı Afganistan’da dağ başında bir yere götürüp elini kolunu bağlıyor ve ona bundan sonra onun adının böcek olduğunu söylüyor. Ayrıca Yamaç’a fırsatı varken kendisini öldürmesi gerektiğini söyleyip, onu orada bırakıp gidiyor.

İşte Çukur 4. sezon 23. bölüm ön izlemesi…

ÇUKUR 4. SEZON 22. BÖLÜM ÖZETİ!

Yamaç, Çağatay’ı da gömdükten sonra yorgun bir şekilde eve gelir. Duş aldıktan sonra Efsun’un olmadığını anlar. Sultan, Yamaç’ı Efsun’un onu terk ettiğine inandırır. Yamaç, her yerde Efsun’u arar. Kulkan ise, Efsun’u gittiği pavyonda bir adama verip ona en kötü yapması gereken neyse yapmasını ister.

Vartolu, amcasıyla birlikte artık geri dönmek için karar verir. Yola çıktıklarında silahlı saldırıya uğrarlar. Vartolu, amcasının yaralandığını görüp onu orada bırakmayıp eve götüreceğine söz verir. Kulkan, pavyonda eğlenirken Efsun’u o pavyonun sahibine verir ve onu en dipte kullanmasını ister.

İlaçla uyuşturulan Efsun, arabayla başka bir yere götürülür. Akın ile Yasmin’in düğünü için tüm Kovoçalılar büyük bir titizlikle düğüne hazırlanır. Murtaza, eski sevgilisi Ayşe’yle buluşup onunla konuşmak için bir telefon verir. Karaca, düğünde bir mahsun olur ve ona Celasun destek olur.

Düğünde, Cumali Damla’yı tanıyamaz. Damla’nın düğünden kalkıp midesinin bulandığını görünce yanına gider ve onun hamile olduğunu öğrenir. Gidip, hemen annesine müjdeyi verir. Kulkan, Yamaç’a büyük bir tuzak kurar. Ona, Efsun’u vermeyi vaat edip kameradan olacakları keyifle izlemeye başlar.

Yamaç, tek başına Kulkan’ın kurduğu tuzağa girer. Onun aşamalı bir şekilde kurduğu tuzakları tek tek alt eder. Sonunda, Efsun’u kurtarmak için Yamaç, canını ortaya koyar. Çok yaralansa da Yamaç, Kulkan’ın tüm adamlarını bertaraf eder. Çok güçsüz bir şekilde, sandalyede bağlı olan kadına ulaşır. Onun Efsun, olmadığını anlayınca orada yığılıp kalır. Kulkan, Yamaç’a uyuşturucu verip onu Afganistan’a götürür.

Çukur 4. Sezon 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yamaç Kulkan’ın Tuzağından Geçiyor…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler