Magazin Haberleri » Diziler » Çukur 3. Sezon 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nehir’in Haberi Yamaç’ı Şok Ediyor!
Nehir'in Haberi Yamaç'ı Şok Ediyor
Nehir'in Haberi Yamaç'ı Şok Ediyor

Çukur 3. Sezon 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nehir’in Haberi Yamaç’ı Şok Ediyor!

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur 3. sezon 21. yeni bölümüyle 17 şubat pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Yamaç, Çukur’u terk etmeye karar veriyor. Ancak Çağatay’ın onun başına para ödülü koyduğundan haberi yoktur. Yamaç vuruluyor. Efsun onu yaralı bir şekilde buluyor. Çağatay’ın eve gelmesiyle Yamaç kaçıyor. Yamaç’ın yardımına kardeşleri koşuyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında; Nehir’in haberi Yamaç’ı şok ediyor. Yamaç baba mı oluyor?


Pazartesi Dizileri 2020

Nehir’in Haberi Yamaç’ı Şok Ediyor!

Çukur 3. sezon 21. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Cumali, Yamaç’ın ölmediğini öğrenince onu sevinçten bir güzel pataklıyor. Koçovalıların mücadeleden vazgeçmediğini gören Çağatay’ında vazgeçmeye niyeti yoktur. Yamaç, kendisini defalarca kez arayan Nehir’in karşısına çıkıyor ve ona bu kadar önemli olan şeyin ne olduğunu soruyor. Nehir ise hamile olduğunu söylüyor.

İşte Çukur 3. sezon 21. bölüm 1. fragmanı….

ÇUKUR 3. SEZON 20. BÖLÜM ÖZETİ!

Yamaç, Vartolu’ya bir not bırakıp oraları terk etmeye karar verir. Mahalledeki berbere son kez tıraş olmak için giren Yamaç, orada saldırıya uğrar ama saldırganın elinden kurtulmayı başarır. Çağatay, tüm yer altı dünyasını harekete geçirir ve Yamaç’ın başını getirene büyük para ödülü koyar. Vartolu, Yamaç’ın başına para konulduğunu öğrenip kardeşini korumak için harekete geçer.

Yaralı olan Mahsun, kendisine gelirken annesini sayıklar. Baytar, Mahsun’un annesiyle konuşup oğlunun onu sayıkladığını söyler ancak o oğluyla babasının öldürdüğü için görüşmek istemez. Vartolu, kardeşini oradan uzaklaştırmaya çalışırken peşlerine silahlı adamlar takılır. Yamaç’ın başına 5 milyon para ödülü koyan Çağatay’ın adamları onları ormanda kıstırır.

Yamaç karnından yaralanır. Efsun yine Yamaç’ın yardımına koşar ve onu alıp evine götürüp yarasını pansuman eder. O sırada kapı çalınır ve Efsun Yamaç’ı banyoya saklar. Efsun’un evine gelen Çağatay, oradaki ilaçları ve yara bezlerini görür. Şüphelenip banyoya gitmek istediğini söyler.

Efsun, Yamaç’ın yakalanacağından çok korkar. Çağatay banyoya girdiğinde pencerenin açık orada da kimsenin olmadığını görür. Dışarıda silahların patladığını duyan Efsun, Yamaç’a bir şey olduğundan endişelenir ama belli etmemeye çalışır. Bu arada televizyonun her kanalında Çukur’da uyuşturucu ticareti yapıldığı haberleri gösterilir.

Hatta mahallenin her köşesinde polis devriyeleri gezer. Koçovalıların evine gelen polis evdekileri tutuklar. Hepsinin ifadesi alınır ve serbest bırakılır Damla hariç. Karaca, olanları duyup evine gitmek ister ancak Azer, ondan ayrı kalamayacağını anlayıp ondan kalmasını ister. Efsun, silah seslerini duyunca Yamaç’ın öldüğünü düşünür. Ama Yamaç’ın kardeşleri Çağatay’ın adamlarına karşı savaşıp onu kurtarır.


Çukur 3. Sezon 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yamaç’ın Yardımına Kardeşleri Yetişiyor!

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Zeynep Benal'in Bir Şeyler Sakladığını Anlıyor

Doğduğun Ev Kaderindir 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zeynep Benal’in Bir Şeyler Sakladığını Anlıyor!

Doğduğun Ev Kaderindir, merakla beklenen 8. yeni bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir