Magazin Haberleri » Diziler » Çukur 3. Sezon 10. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yücel’in Dönmesi Tüm Dengeleri Bozacak!
Yücel'in Dönmesi Tüm Dengeleri Bozacak
Yücel'in Dönmesi Tüm Dengeleri Bozacak

Çukur 3. Sezon 10. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yücel’in Dönmesi Tüm Dengeleri Bozacak!

Çukur 3. sezon 10. yeni bölümüyle 25 Kasım Pazartesi günü ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Aliço, eve döndükten sonra İdris amcasının neden kendisini görmeye gelmediğini merak etmeye başlar. Yamaç, babasının öldüğünü anlatmaya çalışır ama yapamaz. İyileşen Yücel Efsun’un yanına gidip Çukur’u hala isteyip istemediğini sorar. Yücel’in dönmesi tüm dengeleri bozacak. Vartolu babasının asıl katilinin kim olduğunu öğrenecek mi?


Pazartesi Dizileri 2019

Yücel’in Dönmesi Tüm Dengeleri Bozacak!

Çukur 3. sezon 10. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Yamaç yaralı bir şekilde bulunuyor. Aliço, İdris babasını görmek için eve gidiyor. Selim, Aliço’ya avucundaki toprağı gösteriyor. Vartolu, babasını gençten bir adamın öldürdüğünü öğreniyor ve ona o adamın kim olduğunu soruyor. Yaralı Yamaç’ın yanına gelen Efsun, onun başına gelmiş en acayip şey olduğunu söylüyor.

işte Çukur 3. sezon 10. bölüm 1. fragmanı….

ÇUKUR 3. SEZON 9. BÖLÜM ÖZETİ!

Yamaç, Nehir’in süpriz hamlesine tepki vermeyerek onu hayal kırıklığına uğratır. Azer, annesini almak için Koçovalıların evine gider. Fadik, Azer’e Sultan hanımın elini öpmesini işaret eder. Azer, Sultan’ın elini öpmek için eğiliyor ancak o elini vermiyor ve onu buyur eder. Sultan, onlara İdris’in mahalleyi evsizler ve yoksullar için kurduğunu anlatır. Daha sonra Azer, annesini alıp oradan ayrılır.

Celasun, babasının intikamını almak için Yamaç’ı takip eder. Sonunda Yücel’i bulur ancak onun o perişan halini gördükten sonra hiçbir şey yapmadan oradan ayrılır. Vartolu ise cezaevi müdürünü Ziya’nın adamlarından korumak ve ona ulaşmak için Celasun’la Meke’nin yardımını alır. Vartolu, Ziya’yı köşeye sıkıştırıyor ancak o İdris’i kendisinin öldürmediğini söyler. Duydukları karşısında Vartolu şok olur.

Damla, Seval’den Cumali’nin hala pavyona gittiğini öğrenir. Sinirini Sultan hanıma belli etmeyen Damla, pavyona dalar. Sinirle oraya giden Damla büyük bir süprizle karşılaşır. Damla’nın doğum gününü unutmayan Cumali ona böyle bir süpriz hazırlamıştır. Yamaç, tek tek dövüşmek için Azer’e konum atar. İkili dövüşmeye başlar. Heyecanın yükseldiği sahnenin sonunda Yamaç, kızgın demirle Azer’in göğsünü dağlar ve öldürücü hamleyi yapmaya hazırlanır.


Çukur 3. Sezon 10. Bölüm İlk Sahne Yayında! Aliço Yamaç’a İdris Amcasını Soruyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

MasterChef 2020'nin Beşinci Yarışmacısı Kim Oldu!

MasterChef Türkiye 2020’nin Beşinci Yarışmacısı Kim Oldu!

MasterChef Türkiye 2020 ana kadrosunu oluşturacak 16 yarışmacısını bulmak için büyük bir hızla devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir