Ana SayfaDizilerÇocukluk 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Gülay'ın Mahir'i Neden Affetmediği Anlaşılıyor!

İlgili Postlar

Çocukluk 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Gülay’ın Mahir’i Neden Affetmediği Anlaşılıyor!

Fox Tv’nin sevilen dizisi Çocukluk 5. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde: Bambi, kendisini isteyen aileyi kabul etmediğini anlayan Mahir, onlarla Dodo’yu yalnız bırakıyor. Dodo, yeni aileyle çok mutlu vakit geçiriyor ve eve geldiğinde annesine ait şampuanı bile bırakıyor. Ayşegül, kurula zorlukla durumu açıklayıp Dodo’yu o aileye evlatlık olarak vermeyi kabul ettiriyor. Mahir, geçmişiyle yüzleşip Gülay’ın karşısına çıkıyor. Ama Gülay, bir zamanlar polis olan Mahir’in, onun tutukladığı bir suçlu tarafından oğlunun öldürülmesini kabul etmiyor ve onu affetmiyor. Gülay’ın, Mahir’i neden affetmediği anlaşılıyor.

 Cuma Dizileri 2020

Gülay’ın Mahir’i Neden Affetmediği Anlaşılıyor!

Çocukluk 6. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Bambi’yi evlat etmek isteyen aile tekrar geliyor. Onu beklerken Dodo’ya daha çok ilgilendiğini gören Mahir, o aileye güvenip onlarla vakit geçirmesine izin veriyor. Hatta, Dodo’nun gece onlarda kalmasına da izin veriyor. Kadının kocası, Bambi’ye odaklanmış ve onun kendilerini istemediğini öğrenince, Dodo’yu da evlat edinmekte tereddüt yaşıyor. Ama kadın ona çok ısınıyor. Dodo, yurda geldiğinde şampuan şişesini bile aramıyor.

ÇOCUKLUK 5. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Mavi, Dodo’nun evlatlık verileceği gün durumu öğreniyor. Arkadaşları onun üzüleceği için bir şey anlatamıyor. Onun gitmesine çok üzülüyor. Mahir, onu bir dondurmacıya götürüp sakinleştirmek istiyor. Mavi, orada ona yurttakilerin bir anne ve babalarının olduğunu, kendisini doğuran kadının kim olduğunu bilmediğini Mahir’e soruyor.

Oda, geçmişini düşünmemesini onu kendisinin büyüttüğünü söylüyor. Nene, okulu bırakıp Gülay’ın yanında işe başlıyor. İlk iş gününde onun Mahir’le arasında neler olduğunu anlamaya çalışıyor. Mahir, Ayşegül’ün kendisine 99 çocuk olayını sorduktan sonra çocuğunu nasıl kaybettiği aklına geliyor. Aslında Mahir, bir komiserdir. Sokakta yaşayan ve suç yapmak zorunda kalan bir genci tutuklamak zorunda kalmıştır.

Suçlu, ceza evinde ölüyor ve kardeşi onun ölümünden Mahir’i suçlayıp onun oğlunu öldürüyor. Sonrasında tüm yaptıklarını itiraf edip kendisini emniyet binasının yüksek katından boşluğa bırakıyor. Aradan yıllar geçse de Mahir, Gülay’ın karşısına geçip ondan kendisini af edip etmediğini soruyor.

 Çocukluk 5. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Gülay Kendisinden Af Dileyen Mahir’i Affetmiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler