Ana SayfaDizilerÇocukluk 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Dodo'ya İyi Bir Aile Bulunuyor!

İlgili Postlar

Çocukluk 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Dodo’ya İyi Bir Aile Bulunuyor!

Fox Tv’nin sevilen dizisi Çocukluk, 5. yeni bölümüyle 6 kasım cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Mavi Mahir’e, diğer çocukların anne ve babasının belli olduğunu, kendi ailesinin kim olduğunu sorar. Oda, onu kendisinin büyüttüğünü söyleyip kestirip atar. Yuvadaki diğer çocuklar Mavi’nin Mahir’in çocuğu olabileceğini düşünmeye başlar. Ayşegül ise, Haydut’un Mahir beyin 99 çocuk meselesini ve onun büyük günahının ne olduğunu, kime karşı işlediğini bildiğini anlar. Çocukluk 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dodo’ya iyi bir aile bulunuyor.

 Cuma Dizileri 2020

Dodo’ya İyi Bir Aile Bulunuyor!

Çocukluk 5. bölüm 2. fragmanında: Ayşegül, Dodo’nun dosyasının kurum tarafından onaylandığının mutluluğunu yaşıyor ve bu müjdeyi Mahir’e veriyor. Mavi ve diğer çocuklar, Dodo ile vedalaşıp onun sıcak bir yuvada büyüyeceği için mutlu oluyorlar. Dodo, Mahir’i görüp ona doğru koşup sarılıyor.

İşte Çocukluk 5. bölüm 2. fragmanı…

ÇOCUKLUK 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Kader, başından aşağı boya dökülmüş bir vaziyette yuvaya gelir. Mahir, onun koruyucu aileden kaçmak yuvaya dönmek için yalan söylediğini zanneder, Kader, kızlara durumu anlatır. Okulda, herkesin kendisini tek gözlü olduğu için dalga geçip arkadaş olmak istemediğini, sınıftan yakışıklı bir arkadaşının kendisini beğendiğini söylediğini, kendisinin de inanıp onunla konuşmak için bahçeye çıktığını ve gencin kendisine gözlerini yummasını istediği anda başından boya döküp dalga geçtiklerini anlatır.

Mahir ile Ayşegül, ertesi gün Kader’in koruyucu ailesine gider. Kadın tüm olanları yalanlar. Ama kadının kendi öz kızı kapıdan, tek göz diye bağırarak içeri girer. Mahir bey, kadına Kader’in en sevdiği sütlacı yaparsa aralarının düzeltebileceğini söyler. Kadın da yapacağını söyler. O zaman Mahir bey, Kader’in süte alerjisi olduğunu bile bilmediklerini onu, evde hizmetçi yerine kullandıklarını anlar.

Yine aynı arkadaşları Kader’i yanlarına almak için ondan, bakkaldan bira çalmasını ister. Ama Kader, yakalanır. Polise verilmekten korkan Kader, pavyon çalıştıran annesinin yanına gider. Annesi Kader’i orada çalıştırmak ister. Mahir, son anda onu o bataktan kurtarır. Mavi ise, Mahir’in börekçi Gülay’a aşık olduğunu anlayıp, kadının yanına gidip Mahir’in kızı olduğunu söyler. Gülay, neye uğradığını şaşırır. Kader ise, ertesi gün Gülay’ın eleman aradığını görüp orada çalışmak için onunla anlaşır.

Çocukluk 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ayşegül Mahir’in 99 Çocuk Meselesini Araştırıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler