Salı, Nisan 13, 2021
Ana Sayfa Diziler Çocuk 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Asiye'nin Kocası Geri Dönüyor!

Çocuk 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Asiye’nin Kocası Geri Dönüyor!

-

Kanal D ekranlarının en iddialı dizilerinden Çocuk 15. yeni bölümüyle 24 aralık salı günü ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Hasan darbe üstüne darbe yiyor. En son darbeyi de Akça’dan yeyince dünya başına yıkılıyor. Efe’yi ve annesinin mirasını kimseye vermek istemeyen Ali Kemal, Akça’yı da oynadığı oyunla avucunun içine alıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında; Asiye’nin kocası geri dönüyor. Onun dönmesi tüm dengeleri bozacak gibi görünüyor.

Salı Dizileri 2019

Asiye’nin Kocası Geri Dönüyor!

Çocuk 15. bölüm 15. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Hasan, hiç beklemediği bir şeyle yüzleşiyor. Büyük ümitlerle Akça’ya evlenme teklifi eden Hasan ret ediliyor. Akça, Ali Kemal’i gözyaşları içinde arayıp istediğini yaptığını ve Hasan’dan ayrıldığını söylüyor. Ama beklenmedik bir olay gerçekleşiyor. Asiye’yi ve çocuklarını yıllar önce terk eden Rıza eve geri dönüyor. Bu haberi Ali Kemal annesine veriyor ve onun eve gelmesi gerektiğini söylüyor. Asiye, şimdi Hasan’ı ve Efe’yi nasıl koruyacak?

İşte Çocuk 15. bölüm 1. fragmanı…

ÇOCUK 14. SON BÖLÜM ÖZETİ!

Ali Kemal, annesini intihar etti zannedip polise gider. O anda intihar etmiş bir kadın cesedi bulunduğu haberi gelir. Ali Kemal, morga gidip teşhis edar ve o cesedin annesi olmadığın öğrenince rahatlür. Asiye’nin vasiyetinin artık değişmeyeceğini öğrenen Ali Kemal deliye dönar. Birde onun Hasan’ın evinde olduğunu duyunca Hasan’a iyice diş bileyler.

Ali Kemal, Zeynep’in artık evde kalmasını istemez onu yaka paça kapının önüne koyar. Zeynep’in yalvarmalarına dayanamayan Ali Kemal, ona çok para vereceğini söyleyip karşılığında Hasan’ın evine yerleşmesini ve olan biteni kendisine aktarmasını ister. Zeynep, Hasan’ın evine gidip ona gidecek yerinin olmadığını söyleyip yalvarır. Akça buna karşı çıksa da Hasan onu eve alır.

Hasan, Ali Kemal tarafından büyük bir tuzağa düşürür. Akça, Hasan’ın kaçırıldığını öğrenir. Ali Kemal’le gittikleri yerde Hasan’ın eli kolu bağlı ve kendinde olmadığını görür. Akça, onu kurtarmak için yerdeki silahı alıp Hasan’ı öldürmek üzere olan adamı vurur. Ali Kemal, Akça’ya adamın öldüğünü söyler ve onun hapislerde sürünmesine engel olacağını söyler.

Aslında adam ölmemiştir. Ali Kemal’in Akça’ya teklifi ise Efe’nin velayetini alması ama onunla birlikte konakta yaşaması olur. Hasan, Akça’ya evlenmek teklif eder. Akça, Ali Kemal’in isteği üzerine Hasan’ın teklifini ret eder.

Çocuk 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Akça Öyle Bir Yükün Altına Giriyor Ki?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

olgun-toker

Son Yaz Dizisine Sürpriz Oyuncu Transferi

0
Son Yaz dizisine sürpriz bir oyuncu transferi. Show Tv'de yayınlanan Arıza dizisinin final kararı vermesinin ardından dizide Burak karakterini canlandıran Olgun Toker sevilen dizi...
mustafa-ustundag

Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ Serbest Bırakıldı

burak-sergen

Son Dakika Burak Sergen Hastaneye Kaldırıldı!