Ana SayfaDedikoduCenk Eren Okan Bayülgen'e Ateş Püskürdü

İlgili Postlar

Cenk Eren Okan Bayülgen’e Ateş Püskürdü

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda “Influencer’ların hepsi çöp” ifadesini kullanan Okan Bayülgen’e ilk tepki Cenk Eren’den geldi. Cenk Eren Okan Bayülgen’e ateş püskürdü. İşte Cenk Eren’in o sözleri;

“Influencer’ların Hepsi Çöp”

Okan Bayülgen, “Onları çöpe atıyorum hepsini ben. Onlar çöp, hepsi çöp. Para kazanmaya çalışan zavallılar hepsi. Hiçbir şey olmaz onlardan. Onlar bazı aplikasyonlar geçerliliği koruduğu sürece bir şey yapabilen, bu yolla da üç beş kuruş para kazanabilen insanlar. Başka bir şey değil” dedi. Bayülgen “Sevdiğimiz, tanıdığımız sanatçıların bu işlere girmesi bende utanç duygusu uyandırıyor. İnsanlar neden sanatlarını yapmak yerine Instagram üzerinden buna tenezzül ederler anlamıyorum. Çok çirkin bir şey bence” demişti.

Ünlü komedyen bu sözlerinin gündem olması üzerine 8 dakikalık konuşmasının bağlamından kopartıldığını belirtti. Bayülgen “Kişilerden değil, hepimizin içinde bulunduğumuz bir durumdan, medyanın bu halinden söz ettim” açıklamasını yaptı.

Okan Bayülgen 4 Yıllık Hapis İstemiyle Mahkeme Karşısına Çıkacak!

Cenk Eren Okan Bayülgen’e Ateş Püskürdü

Cenk Eren Okan Bayülgen’in o sözlerine sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi. Sözleri yüzünden Bayülgen’e tepki gösteren Cenk Eren paylaşımında şu açıklamaya yer verdi;

“Para kazanmaya çalışan zavallılar demiş, e sene para için mekanını açan insanı 3 kuruş daha fazla kazanacağım diye arkadan iş çevirensin, onu ne yapacaksın zavallı… Bücür. Tabii senin zavallı dediğin çocuklar senin karakterini bilmedikleri için böyle zevzeklik yapıyorsun, adama ne derler biliyormuşum hadi oradan, hadi oradan… Ah bir cevap versen de dayak yememek için kendini nasıl müdüriyete kitlediğini de anlatsak. Geçmişi unutmamak lazım değil mi? Sana bu cevabı vermek için yedi sene bekledim. Çok sabırlıyımdır intikam değil ama unutmadığını bilmeni istedim. Hadi uğurlar olsun”

Okan Bayülgen’dense henüz bir yanıt gelmedi. Ama ilerleyen günlerde fenomenlerinde dahil olacağı tartışma gündemden düşmeyecek gibi görünüyor.

Cenk Eren Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler